Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 8/10

Yorum yapılmamış

421 views

Görevimiz Tehlike 5 TürkçeDublaj FullHD İzle
1080p

Görevimiz Tehlike 5 TürkçeDublaj FullHD İzle
Christopher McQuarrie yönetmenliğinde çekimlerine 2014 yılında başlanan Görevimiz Tehlike ekibi 5. filmi ile 31 Temmuz 2015 tarihinde tekrar karşımıza çıkıyor! Bruce Geller isimli yönetmen ve yazarın kendi elleriyle yarattığı bu hikayenin ilk çıktığı zamanlar ise dizi olarak 1960’li yıllardı ve şimdi bu serinin modern halini yıllardır izlemeye devam ediyoruz. 2014 senesinde Yarının Sınırında adlı harikulade yapımda izlediğimiz Tom Cruise’u yine Ethan Hunt rolünde izliyoruz ve onunla birlikte Paula Patton ile Rebecca Ferguson’u Jeremy Renner ile birlikte kamera karşısında izleme imkanı buluyoruz. Gerilim anlarıyla dolu Mission Impossible 5 aynı zamanda macera ve aksiyon unsurlarını da sonuna kadar yansıtıyor.
Görevimiz Tehlike 5 TürkçeDublaj FullHD İzle
Yetenekli ajan Hunt ve ekibi yıllardır üstesinden geldikleri başarılı görevlerden sonra en zoruna hazırlanıyor… Sendika adı ile kurulan ve IMF’yi tamamen ortadan kaldırmayı planlayan terörist bir örgütün tehlikeli planları su yüzüne çıkıyor. Hiç beklenmedik anda ortaya çıkan Sendika’yı yine Hunt ve ekibi durdurmaya çalışacak fakat bu kez çok fazla zorlanacağa benziyorlar.
Görevimiz tehlike serisi 5.filmiyle izleyenlerin karşısına çıkıyor. Filmin son serisi 2011 yılında vizyona girmişti. 2015 yılında izleyenlerini aksiyona doyuracak olan filmi ilk ve sadece sitemizden izleyebilirsiniz. Filmde her zamanki gibi Tom Cruise başrolde bulunmakta, Ethant Hunt rolünü canlandırmaktadır. Filmin yönetmeni Christopher McQuarrie’dir. Oyuncu kadrosu başta Tom Cruise olmak üzere, Tom Cruise , Jeremy Renner , Paula Patton , Ving Rhames gibi isimlerdir. ABD’de çekilen filmin senaristleri Drew Pearce , Bruce Geller’dir. Filmde Ethan Hunt ve ekibi, serinin diğer filmlerinden daha zorlu bir göreve çıkacaklardır. Syndicate isimli dolandırıcılık yapan çeteyi çökertmek için kolları sıvayacaklar. Uluslar arası para fonu’nu (IMF) hedef alan çeteyi hedeflerine ulaşmadan önce durdurmaları gerekmektedir. Bunu yaparken izleyenlere inanılmaz anlar yaşatacaklar. Serinin diğer filmlerinde de Tom Cruise başrolde bulunuyordu. Ayrıca kendisini birçok filmden de tanımaktayız.
Serinin diğer filmlerinde de Ethant Hunt çeşitli görevlerde yer alıyordu. Görevimiz tehlike 5 (2015) filmini sitemizden sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Benzer Filmler

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google Google Google Google Google Haberler Haberler