Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 5.3/10

Yorum yapılmamış

756 views

Yarışçı Doğanlar İlk Yarış Film Full HD İzle
720p

Yarışçı Doğanlar İlk Yarış Film Full HD İzle

Yarışçı Doğanlar: İlk Yarış 2013 yapımı aksiyon filmi .Yirmi yaşında sokak yarışçısı olan Danny Krueger hayatı boyuncu kendi koyduğu kurallara göre yaşamayı tercih etmektedir.
Günün birinde Fast Lane adında bir yarış akademisine burs kazanarak mutlu olur.
20 yaşlarındaki sokak yarışçısı danny tüm yaşantısını kendisinin belirlediği kurallara göre yürütmektedir. Burs kazanarak yarış akademisine giden fast rane ise kendini kıyasıya bir rekabetin tam ortasında bulur. Dünyadaki en hızlı ve genç yarışçılarla beraberdir artık.
Yarışçı Doğanlar İlk Yarış adlı filmimiz heyecan tutkunları için 26 Haziran’da Kuveyt’de ilk gösterimini yapmıştır. Ülkemizde gösterime girmeyen filmlerden biri olan Born to Race Fast Track Alex Ranarivelo tarafından kamera arkası yönetmenliğinde yürütülmüş ve Steve Sarno tarafından yazılmıştır. Brett Davern, Beau Mirchoff ve Bill Sage gibi birbirinden genç aktörlerin başrolde yer aldığı 2014 yapımı film Amerika ve Fransa’da çekilmiştir.

Film Hakkında pek fazla bilgiye ulaşabilmiş değilim, İMDB’den 5.3 değerinde ortalama bir puan arasında kalmış. Hikayemiz Danny isminde 20 yaşlarında genç bir yarışçı ile başlıyor.
Hayatını kendi kurallarına göre yaşamayı tercih eden genç adamın en büyük hayali Fast Lane Yarış Akademisinde burs kazanmaktır ve bu hayatını sonunda gerçekleştirir. Fakat tahmin bile edemeyeceği büyük bir rekabetin içerisine giren yarışçı, artık Dünya’nın en iyi ve en hızlı yarışçıları ile birliktedir.Danny Krueger, yirmi yaşında bir sokak yarışçısıdır. Hayatını, kendi koyduğu kurallarla yaşamaktadır. Fast Lane Yarış Akademisine burs kazanıp gittiğinde, büyük bir rekabetin ortasına düşer. Dünyanın en hızlı genç yarışçıları ile birliktedir artık.
Fast Track izle adı ile çıkan filmi bizler yarışçı doğanlar 2 izle filmi diye de adlandırabiliriz. Filmde öncelikle ilk filmi izlemediyseniz pek bir şeyler anlamayacağınızı söylemeliyiz. Çünkü ilk filmin içerisinde yer alan ekip ile devam ediliyor. Bu yüzden şimdi söyleyeceklerim ilk filmi seyretmemiş kişiler için spoiler olarak tarihe geçecektir. Bu yüzden de hemen yukarıda bulunan serinin birinci filmini baştan sona bir seyretmenizde fayda var diyorum. Hemen bu filmin içeriğine gelecek olursak filmde eski düşman olan ve her ikisi de iyi birer yarışçı olan gençlerin bir defa daha yolları kesişir. Ancak bu sefer işler farklı olacaktır.
Uzun zamandır süren çekişmelerine bir süre ara vermeleri gerekmektedir.

Bu çekişmenin kaynağında yatan en iyisi olma hırslarını bir kenara bırakan ve bir şirketin sponsorluğunda oluşturulan yarışlara katılan iki genç bu defa birlikte hareket edeceklerdir. Bu birlik her ikisinin de yararına olacak ve her ikisi için de karlı bir sonuç elde etmelerini sağlayacaktır. Film içerisindeki hız dolu sahnelerde her izleyicinin bolca eğleneceğini ve zevk alacağını hatırlatalım

Yarışçı Doğanlar: ilk Yarış filmsitemizden hd izle olarak ve full hd ile türkçe dublaj şeklinde izliyebilirsiniz. Yarışçı Doğanlar: ilk Yarış hd izle seçeneği sizlere sunulmuştur bunun yanında Yarışçı Doğanlar: ilk Yarış Türkçe dublaj hd izle olarak izliyebilirsiniz.

Yarışçı Doğanlar: ilk Yarış Tek part izle olarak sunduğumuz filmi izledikten sonra lütfen sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz ve sizlerden sonra filmi izlemek istiyen arkadaşlarımıza yardımcı olmak için aşağıdaki yorum bölümünden yorumda bulununuz.

Danny oraya gittiğinde kendisini büyük bir rekabetin içerisinde görecektir. Bu rekabet dünyanın en hızlı yarışçıları arasında olacaktır. İyi seyirler dileriz.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...

Bir önceki yazımız olan Görevimiz Tehlike 5 Film Full HD İzle başlıklı makalemizde Görevimiz Tehlike 5, Görevimiz Tehlike 5 Film Full HD İzle ve Görevimiz Tehlike 5 Film Full İzle hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Filmler

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Haberler Haberler