Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 8/10

Yorum yapılmamış

967 views

Yarının Sınırında Türkçe Dublaj Full HD izle
1080p

Yarının Sınırında Türkçe Dublaj Full HD izle

Uzaylıların dünyamıza saldırması ile başlayan film bilimkurgu ve aksiyon olarak eklenmiştir. Filmde aynı şeyleri 1 kere daha yaşayan her geçen gün savaşta biraz daha ileri giden sonunda iyi bir yere gelen filmde imbd puanı olarak 8.0 puan alarak en iyi filmler arasına girmeyi başarmıştır. Filmgo.Org adına Yarının Sınırında izle yenler bizim kalitemizi görenlerin en azından film hakkında 1 yorum yapmalarını rica ediyoruz.
Uzaylıların dünyayı istila etmeye çalışması üzerine dünyada bulunan bütün kuvvetler birleşerek gezegenlerini savunmaya başlar. Bill Cage, daha önce hiç bir savaşta bulunmamış tecrübesiz bir komutandır ve ilk çatışmada hayatını kaybeder. Ancak dirilip tekrar dünyaya gelir ve sürekli ölüp dirildiği bir zaman döngüsünün içerisine girer. Bunu kullanarak daha güçlenen Cage mücadelesine devam edecektir.
Uzaylıların dünyaya saldırır ve bunu sonucunda dünyadaki ordular birleşir ve uzaylılara karşı mücadele etmeye başlar. Bill Cage, daha önce hiç savaşmamış deneyimsiz bir kumandandır ve kendisine intihar görevi verilir. Daha ilk hamlede öldürülen Cage, dirilip tekrar dünyaya gelir ve kendisini devamlı ölüp dirildiği bir zaman döngüsünün içinde bulur. Bu sayede devamlı aynı gün içerisinde dirilip geri dönerek her seferinde daha güçlü bir şekilde savaşacaktır. Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleriyle Yarının Sınırında hd izleyebilirsiniz. Sitemizdeki tüm Yarının Sınırında izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
http://www.filmizlehdfull.org/

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Yarının Sınırında Türkçe Dublaj Full HD izle, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir önceki yazımız olan Game Of Thrones Film HD İzle başlıklı makalemizde Game Of Thrones 4 1. bölüm izle, Game Of Thrones 4 1080p izle ve Game Of Thrones 4 2. bölüm izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Filmler

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Google Haberler Haberler