Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 4.8/10

Yorum yapılmamış

873 views

Vendetta Film Full HD İzle
1080p

Vendetta Film Full HD İzle

Ailesi bir suçlu tarafından katledilen dedektifin intikam için verdiği mcadeleyi konu ediniyor.
İnatçı bir dedektif olan Mason, Ailesi'nin öldürülmesi ile beraber intikam almak için bile bile suç işler ve kasten yakalanır. İçerideyken, arkasındakilerin bunu koruma uğruna öleceği yeni bir suç işletmesi bulur..
V For Vendetta izle, V For Vendetta full izle, V For Vendetta hd izle, V For Vendetta tek part izle, V For Vendetta 720p izle, V For Vendetta türkçe dublaj izle,
Vadındaki maskeli bir adam, İngiltere halkının korkutularak susturulması ile harekete geçer. Halka tekrar özgürlük kazandırmak için mücadele etmeye başlar.

olarak bilinen maskeli bir adam, geleceğin totaliter rejimle yönetilen İngilteresi’nde korkuyla sindirilmiş halkına egemenliği geri verebilmek için şiddete başvuran biridir.
V İngiltere halkını, kendisiyle Guy Fawkes günü olan 5 Kasım’da Parlamento’nun çevresinde buluşmaya davet eder.

V For Vendetta izle, V For Vendetta filmi izle, V For Vendetta türkçe dublaj izle, V For Vendetta 720p izle, V For Vendetta full izle, başlarda suçlu biri olarak görünen v aslında amaçları ortaya çıkınca diktatörlük olarak bilinen bir rejimle yönetilen İngiltere halkının olanlara karşı karşı çıkmasını ve haklarını savunması gerektiğini vurgulamaktadır.
V halkın egemenliği için ne pahasına olursa olsun içinde şiddette içerse her türlü yola başvuracaktır. Kötü rejim elamanları ise onu yakalamak için tüm ülkedeki polisleri seferber edecektir.
Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleriyle Vendetta hd izleyebilirsiniz. Sitemizdeki tüm Vendetta izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

Benzer Filmler

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Haberler Haberler