Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 6.5/10

Yorum yapılmamış

801 views

Umutsuz Vaka Trainwreck Film Full HD İzle
1080p

Umutsuz Vaka Trainwreck Film Full HD İzle
Küçük bir kızken annesiyle babası ayrılan Amy, babasından şunu öğrenmiştir: Tek eşlilik gerçek değildir.

Senelerini bu inancına sıkı sıkı bağlı bir şekilde geçiren ve bir kez beraber olduğu adamla bir daha asla konuşmayan Amy yaşamından oldukça memnundur.
Ne var ki sonra bazı şeyler yavaş yavaş değişmeye başlar.

Umutsuz Vaka – Trainwreck filminin konusu, Magazin dersinde editör olarak çalışan Amy, küçüklükten beri babasının da etkisiyle tek eşliliğe inanmaktadır.

Fakat yeni makale konusunu yazarken tanıştığı yakışıklı ve başarılı spor hekimi Aaron Conners, bu düşüncesini değiştirmeye yetecekmidir.
Umutsuz Vaka adlı komedi ve romantik türündeki yapım, IMDB üzerinden 6.5/10 puan alarak tüm kalitesini ortaya koyuyor.

Yönetmenliğini Jud Apatow vee senaristliğini Amy Schumer’in paylaştığı Umutsuz Vaka’da Amy adındaki bir kız, çok küçükken annesi ve babasından bir şeyler öğrenivermiştir. Tek yaşamak sadece tanrıya masustur.

Yıllarını bu inanca bağlı olarak geçiren Amy, asla ve asla bir kez çıktığı adamla görüşmemiştir. Hayatından oldukça memnundur. Fakat bu iş yaşı ilerledikçe değişmeye başlayacak ve Amy artık bir eş istemeye başlayacaktır..

Umutsuz Vaka, Umutsuz Vaka izle, Umutsuz Vaka Full izle, Umutsuz Vaka HD izle, Umutsuz Vaka Türkçe Dublaj izle, Henüz küçğk bir kızken anne ve babası ayrılan Amy küçük olmasından dolayı bir bunalım yaşar ve babasından tek eşlilik diye bir şeyin olmadığını öğrenmiş buna da inanmıştır. Senelerin geçmesi onu bu düşüncesinden uzaklaştırmak yerine bu düşünceye daha da sıkı bağlanmasına neden olmuştur. Ve artık genç bir kız olan Amy birlikte olduğu bir erkeği bir daha asla aramamaktadır. Ne var ki zaman geçtikçe bazı şeyler yavaş yavaş değişir. Bakalım Amy’nin bu düşüncesinin değişmesinde etken ne olacak.
Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleriyle Umutsuz Vaka hd izleyebilirsiniz. Sitemizdeki tüm Umutsuz Vaka izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Umutsuz Vaka Trainwreck Film Full HD İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir önceki yazımız olan Dikey Limit Vertical Limit Film Full HD İzle başlıklı makalemizde Dikey Limit Vertical Limit 2000 İzle 4k full mobil izle, Dikey Limit Vertical Limit 2000 İzle Film Full 1080p izle ve Dikey Limit Vertical Limit 2000 İzle Full HD 720p film izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Filmler

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Haberler Haberler