Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 5.7/10

Yorum yapılmamış

834 views

Tuhaf Bir Sihir Strange Magic Film Full HD İzle
1080p

Tuhaf Bir Sihir Strange Magic Film Full HD İzle

Filmde goblinler, periler ve birbirinden fantastik yaratıkların sihirli bir iksir uğruna verdikleri mücadele konu ediliyor. Müzikal türündeki filmde, Shakespeare'in Bir Yaz Gecesi Rüyası eserinden de temalar kullanılıyor.
Tuhaf Sihir George Lucas'ın Lucasfilm'inin yapımcılığını üstlendiği animasyonda, goblinler, periler ve birbirinden fantastik yaratıkların sihirli bir iksir uğruna verdikleri mücadele konu ediliyor.
Animasyon, Fantastik ve Müzikal kategorilerini içerisinde bulunduran filmde goblinler, periler ve birbirinden fantastik yaratıkların çok güçlü etkileri olan sihirli bir iksiri elde edebilmek için vermiş oldukları zorlu mücadele anlatılmaktadır.
Eleştirilerinizi ve düşüncelerinizi paylaşın lütfen.. Tuhaf Sihir Full izle amacıyla film sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Amerika ile aynı anda vizyona çıkması beklenirken yapılan anlaşma sonucunda mutabık varılamamasından dolayı önümüzdeki günlerde ancak perdelere girebilecek olan yapımın bilgisayar çalışmaları oldukça etkili yürütülürken tanıtım çalışmaları televizyon ve sosyal medya üzerinden yoğun bir şekilde yapıldı. Sizde beğendiğiniz sitemiz üzerindeki sayfaları paylaşmak isterseniz facebook ya da google gibi mecraların butonları mevcuttur. Onlardan faydalanarak bu işleminizi çok basit bir şekilde gerçekleştireceğiniz gibi üzerinden özellikle çocuk yaştaki hayran kitlesinin inanılmaz artışı günden güne gerçekleşirken bizlerinde kardeşlerinin ilgisini çekebilmesindeki en önemli faktörler yaratılan karakterle alakalı olduğunu düşünüyoruz.

Müzikal türündeki filmde, Shakespeare'in Bir Yaz Gecesi Rüyası eserinden de temalar kullanılıyor.Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleriyle Tuhaf Bir Sihir hd izleyebilirsiniz.tüm Tuhaf Bir Sihir izleyicilerine iyi seyirler dileriz..

Benzer Filmler

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Haberler Haberler