Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 3.3/10

Yorum yapılmamış

1.188 views

Toksin Toxin Türkçe Dublaj izle
720p

Toksin Toxin Türkçe Dublaj izle

Toksin 2015 yapımı korku filmi. Ölümcül bir virüs bulan büyük bir ilaç firması; aşı ve serum oluşturmak amacıyla gizli bir proje grubu oluşturur. Yeraltı tesislerinde görev yapan bu grup, masum insanları zehirleyerek deneyler yapmaktadır. Bir anda ortaya çıkan bir aksilik projeyi bitirme aşamasına getirmiştir. Gelişen olumsuzluklar karşısında son bir şans isteyen doktora verilen yeni fırsat heyecanlı ve bol gerilimli olayların başlangıcı olacaktır.
Bir ilaç firması öldürücü derede bir virüs keşfederken serum ve aşılar üzerine çalışmalarını yoğunlaştırır. Bunun içinde masum insanları yer altına hapseder..
Senaryosunu ve aynı zamanda yönetmeliğini Jason Dudek’in üstlendiği gerilim dolu bir bilim-kurgu filmi sizlerle olacak. Filmde bir ilaç firmasının yaptığı ölümcül deneylerin nelere sebep olabileceği anlatılmaya çalışılmıştır. bilim kurgu ve korku filmi türü çok iyi harmanlanmış bir Toksin 2015 filmi izleyeceğiz. Filmde yer alan oyuncular ise Danny Glover, Taylor Handley ve Vinnie Jones gibi başlıca aktörler yer almaktadır. Ölümcül bir virüs keşfeden büyük bir ilaç firması; aşı ve serum üretmek için gizli bir proje grubu kurar. Yeraltı tesislerinde çalışan bu grup, masumları zehirleyerek deneyler yapmaktadır. Toksin 2015 filmini full hd veya 720p formatlarıyla sitemizden full olarak
izleyebilirsiniz. Toksin 2015 filmini ayrıca türkçe dublaj izlemek isteyenler için Toksin türkçe dublaj izle kısmından kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.
http://www.filmizlehdfull.org/
Sitemizden 720p seçeneğiyle Toksin hd izleyebilirsiniz. Sitemizdeki tüm Toksin izleyicilerine iyi seyiler dileriz.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...

Bir önceki yazımız olan Müzede Bir Gece Lahitteki Sır Film İzle başlıklı makalemizde Müzede Bir Gece Lahitteki Sır Film İzle, Müzede Bir Gece: Lahitteki Sır | — 4k full mobil izle ve Müzede Bir Gece: Lahitteki Sır | — Film Full 1080p izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Filmler

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Google Haberler Haberler