Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 8/10

Yorum yapılmamış

811 views

Terminator Yaradılış Film Full HD Türkçe Dublaj izle
1080p

Terminator Yaradılış Film Full HD Türkçe Dublaj izle
Bir çok Terminatör filmine senaristlik, yönetmenlik yapan James Cameron’un yine senaryosunu yazdığı 2015 yapımı Terminatör Genesis ile izleyenleri farklı dünyalara götürmeye hazırlanıyor. Avatar filmin de büyük bir başarı elde eden James Cameron gibi bir sanatçının elinden kötü bir yapım beklemek olmaz değil mi? Alan Taylor’ın bu seri için ilk kez kamera arkası yönetmenliği yaptığını ve Terminatör serisinin sil baştan çekilerek bir üçleme halinde yapılacağını da belirtmek isterim. Kamera karşısına geçen başrol oyuncuları ise başta son olarak Cehennem Melekleri 3‘te gördüğümüz Arnold Schwarzenegger olmak kaydıyla, Taht Oyunları dizisinden tanıdığımız genç ve güzel oyuncu Emilia Clarke’ta yer alıyor. Uyumsuz filminde kötü bir rolde karşımıza çıkan Jai Courtney’nin ise Kyle Reese rolünde yer alacak. ve John Connor rolünü Jason Clarke üstleniyor.
John Connor gelecekte geliştirdiği ve kısa bir sürede dünyayı etkisi haline alan yapay zeka sistemi kendi zekası ile robot makineler üretmeye başlar. John Connor’u geçmişte öldürmek içinse T-1000 adlı makine zamanda yolculuk yapacak ve John’un peşine düşecektir. İlk olarak 1984 yılında izleme fırsatı bulduğumuz Terminatör filmi tüm Dünya’yı ayağa kaldırarak çok büyük başarılara imza atmıştı…
Yıl 2029… İnsanların direniş önderi John Connor, makineler imparatorluğu Skynet’in ölümcül gücüne karşı savaşmaktadır.
Joh Connor, sadık dostu Çavuş Kyle Reese’i 1983 yılına geri gönderir ve katil bir robot tarafından takip edilmekte olan annesi Sarah Connor’ı kurtarması için görevlendirir. Bu sayede insan ırkının geleceğini korumuş olacaktır. Ne var ki Kyle Reese 1980’lerin Los Angeles’ına vardığında karşılaştığı şey bildiği anlamda bir geçmiş değildir.
Olayların beklenmedik bir şekilde yön değiştirmesi, zaman çizgisinde kırılmaların yaşanmasına neden olur. Reese bu yabancı geçmişte beklenmedik müttefikleriyle, yeni düşmanlarına karşı geleceği yeniden başlatmak gibi zorlu bir görevi yürütecektir. 90’ları sallayan hikayesiyle Terminatör serisi bu sefer yeni bir üçleme olarak yeniden başlıyor. Serinin beşinci filminin senaristliğini ilk iki filme imza atan William Wisher üstlenirken yönetmen koltuğunda Alan Taylor bulunuyor.http://www.filmizlehdfull.org/ iyi seyirler

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Terminator Yaradılış Film Full HD Türkçe Dublaj izle, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir önceki yazımız olan Spiderman 3 – Örümcek Adam 3- 2017 Türkçe Dublaj HD izle başlıklı makalemizde Örümcek Adam 3, Örümcek Adam 3 1080p izle ve Örümcek Adam 3 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Filmler

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Haberler Haberler