Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 6.7/10

Yorum yapılmamış

881 views

Terminator 5: Yaradılış Film Full HD İzle
1080p

Terminator 5: Yaradılış Film Full HD İzle

 Terminatör 5 2015 yapımı bilim kurgu aksiyon filmi. Bir önceki seride Dünya makinalar’ın istilasına uğramıştır ve Conner tüm bu olanlara şahit olmuştur.

Dünyayı bu istiladan kurtarmak için canını hiçe sayarak mücadele etmiş ve bu istilayı sona erdirmiştir. Serinin 5. filminde genç Connor’ın gelecekte geliştirdiği ve kısa bir zamanda dünyayı etkisi haline alan yapay zeka sistemi kendi zekası ile robot makineler oluşturmaya başlar.
John Connor’u geçmişte öldürmek içinse T-1000 isimli makine zamanda yolculuk yapacak ve John’un arkasına düşecektir.
1984'den bu yana durmayan Terminatör macerası 2015'de de sürüyor. Connor'un geliştirdiği yapay zeka robotların eline geçince ve dünyayı işgal etmek isteyen makinelere karşı korkunç bir savaş yürüten Terminatör olağandışı yöntemlerle mücadele edecektir. Makinelerin yok olması için son şans T-1000 'dir. Filmin efsane oyuncusu Arnold Schwarzenegger'in yanı sıra Emilia Clarke ve Jai Courtney de rol almaktadır. Filmin senaristi ise Jasen Cameron ve Mark Johen'dir. Filmin yönetmeni ise Alan Taylor'dur. Keyifli seyirler dileriz.
Terminatör 5 yine süper olacak gibi duruyor….
Yıl 2029 Direnişin Lideri John Conner makinalara karşı savaşa devam etmektedir.Los Angles saldırısının ardından John’un korkusu olan TECOM casusları ona 2 cepheden de saldıracaktır…Savaş bitmek bilmiyordur.

Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleriyle Terminatör 5 hd izleyebilirsiniz. Sitemizdeki tüm Terminatör 5 izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

Benzer Filmler

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Haberler Haberler