Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 6.1/10

Yorum yapılmamış

1.296 views

Takip 3: Son Karşılaşma  Full Türkçe Dublaj HD izle
720p

Takip 3: Son Karşılaşma Full Türkçe Dublaj HD izle
Takip 3 2014 yapımı suç filmi. Devletteki görevinden ayrılan Bryan Mills (Liam Neeson) evine yakın bir yerde gerçekleşen bir cinayetin suçsuz yere zanlısı olarak gösterilir. Bu konuda oldukça inatçı bir dedektif de onun peşine düşer. Mills, bütün tecrübesini ve yeteneklerini kullanarak gerçek suçluyu bulmak ve kendi adaletini sağlamak durumunda kalacaktır.
Devlet görevinden ayrılmış olan Bryan Mills (Liam Neeson) evine yakın bir yerde gerçekleşmiş cinayetteki zanlı olarak gösterilecektir. Bu konuda oldukça inatçı bir dedektif de onun peşine düşecektir. Mills, bütün tecrübesini ve yeteneklerini kullanıp gerçek suçluyu bulmalı ve kendi adaletini sağlaması gerekmektedir.
Filmin bilgisi ve Konusu:Bryan eski karısıyla arada bir görüşse de tek amacı kızıyla birlikte olmaktır. Fakat bir gün karısı evinde öldürülmüş bulur ve tüm suçta Bryan’ın üzerine kalmıştır. Bryan derinlere inerek peşindeki yüzlerce polise rağmen suçsuzluğunu ispatlamaya ve karısının intikamını almaya çalışacaktır.

Sitemizden 720p seçeneği ile Takip 3: Son Karşılaşma HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Taken 3 film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
http://www.filmizlehdfull.org/
Sitemizden 720p seçeneğiyle Takip 3 hd izleyebilirsiniz. Sitemizdeki tüm Takip 3 izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...

Bir önceki yazımız olan Efsane Dörtlü 3 Film FullHDİzle başlıklı makalemizde Efsane Dörtlü 3, Efsane Dörtlü 3 The Four 3 2014 İzle 4k full mobil izle ve Efsane Dörtlü 3 The Four 3 2014 İzle Film Full 1080p izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Filmler

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Google Haberler Haberler