Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 7.3/10

Yorum yapılmamış

787 views

Stajyer The Intern Film Full HD İzle
1080p

Stajyer The Intern Film Full HD İzle

Başarılı bir şirketin sahibi olan Jules Ostin, çalışanlarından birinin tavsiyesiyle yeni bir stajyer programı başlatır. Yaşı ilerlemiş insanlara yönelik olan bu deneysel programa ilk dahil olan kişi ise 70 yaşındaki Ben Whittaker olur.
Şirketin genç kadrosunun yaş ortalamasını oldukça yükselten Whittaker ile yanında çalıştığı Ostin arasında zamanla iş ilişkisi sağlam bir dostluğa dönüşecektir.
vizyona girecek olan bir komedi filmi olarak karşımıza çıkmaktadır. Stajyer filmi yönetmen koltuğundan oturan Nancy Meyers oldukça güzel bir film ortaya koymuştur. Filmin konusuna bakıldığı zaman şirket yöntemi olan iş sahibinin diğer şirketlerden farklı olarak yaşını almış kişiler ile yapmış olduğu stajyer programının anlatıldığı stajyer filmi insanlara oldukça eğlenceli zamanlar geçireceğinin göstergesidir.
Filmin Hayatımızda Yeri
İnsanlar boş zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirmek için film izlemektedirler. Komedi filmi olan stajyer filmi 25 Eylül tarihinde vizyona girip insanlara oldukça eğlenceli zamanlar geçireceğinin garantisini vermektedir. Stajyer diğer adıyla The Intern 2015 yılı ABD yapımı komedi filminin yönetmenliğini Nancy Meyers yapmıştır. Stajyer – The İntern 2015 Full HD izle başlığı ile izleyeceğiniz Stajyer 2015 filminin oyuncu kadrosunda Robert De Niro , Rene Russo , Christine Evangelista , Nat Wolff ve Anne Hathaway bulunmaktadır.
Başarılı bir şirketin sahibi olan Jules Ostin, çalışanlarından birinin tavsiyesiyle yeni bir stajyer programı başlatır. Yaşı ilerlemiş insanlara yönelik olan bu deneysel programa ilk dahil olan kişi ise 70 yaşındaki Ben Whittaker olur. Şirketin genç kadrosunun yaş ortalamasını oldukça yükselten Whittaker ile yanında çalıştığı Ostin arasında zamanla iş ilişkisi sağlam bir dostluğa dönüşecektir.
Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleriyle Stajyer hd izleyebilirsiniz. tüm Stajyer izleyicilerine iyi seyirler dileriz..

Benzer Filmler

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Haberler Haberler