Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 7.0/10

Yorum yapılmamış

859 views

Spectre Film Full HD İzle
1080p

Spectre Film Full HD İzle
Geçmişten gelen şifreli bir mesaj, Bond’u (Daniel Craig) önce Mexico City’ye, ardından Roma’ya götürür. Roma’da tehlikeli bir suçlunun dul eşi Lucia ile tanışır ve yine burada Spectre isminde oldukça gizli ve tehlikeli örgütlenmenin olduğunu öğrenir. Bond, Spectre’nin ağını ortaya dökebilecek ipuçlarını elde etmek için, eski düşmanı Mr White’ın kızı, Madeleine Swann’ı aramaktadır. Moneypenny ve Q’dan kıza ulaşmak için saklıca kendisine yardım etmelerini ister. Bond, Spectre’ye yakınlaştıkça, ulaşmaya çalıştığı Christoph Waltz tarafından canlandırılan düşmanı ile kendisi arasında, kan dondurucu bir bağ olduğunu keşfedecektir.
007 James Bond karakterini filmin efsane ismi olan Daniel Craig üstlenirken aksiyon kaldığı yerden devam ediyor. Eskiden gelen bir mesajı alan ajan Bond, zaman kaybetmeden işe koyulur. İlk önce Mexico City’ye giderek ipuçları doğrultusunda Roma’ya gitmeye karar verir. Burada büyük bir suçlu adamın eski eşi olan Lucia ile tanışır. Gizli bir toplantıdan haber alan Bond burada peşinde olduğu örgütün adının Spectre olduğunu öğrenir. Spectre’nin bilinmeyen gizli bilgilerini gün yüzüne çıkarabilmek için eski düşmanının kızı olan Madeleine ile iletişim kurmaya çalışacaktır. Artık Spectre’yi çözmeye çok yaklaştığı sırada kendisinin örgütle hiç bilmediği bir bağın olduğunu öğrenince olanlara inanamayacaktır.
inema severlerin karşısına çıkan James Bond Spectre filminde yine Daniel Craig’i izliyoruz ve kadroya yeni katılan isimler arasında Zincirsiz filminde ve pek çok yapımda başarılı performanslarını izlediğimiz Christoph Waltz ile birlikte Ralph Fiennes’ı da izleme fırsatı buluyoruz. Sam Mendes isimli direktörün yeni Bond filmi için kamera arkasına geçtiği filmin senaryosu onlarca James Bond filmine senaristlik yapan Ian Fleming imzalıdır. Her zamanki gibi aksiyon, macera ve polisiye tarzında geçecek olan yapım 2 saatlik bir süreye sahip izlenim süresi sunuyor.

Eski zamanlardan gelen gizli bir mesaj, 007’yi önce Mexico City’ye ve ardından kötü şöhretiyle ün salmış bir suçlunun yasaklı dul eşi güzeller güzeli Lucia Sciarra ile karşılaşacağı Roma’ya kadar sürükler. Bond, gizli bir toplantıya sızar ve Spectre adı ile faaliyet gösteren tehlikeli örgütün varlığını gün yüzüne çıkartır. 007, Sprectre’nin tüm şebekesini ortaya dökebilecek çok önemli ipuçlarına ulaşabilmek için eski düşmanı olan Mr. White’ın kızı Madeliene Swann’a ulaşmaya çalışmaktadır. Q’nun da yardımıyla kıza ulaşmak için bir yol bulur ve Spectre’ye adım adım yaklaştıkça en büyük düşmanıyla arasında şok edici bir bağ olduğunu da öğrenecektir…
http://www.filmizlehdfull.org/
Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleriyle Spectre hd izleyebilirsiniz. Sitemizdeki tüm Spectre izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Spectre Film Full HD İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir önceki yazımız olan Spiderman 3 – Örümcek Adam 3- 2017 Türkçe Dublaj HD izle başlıklı makalemizde Örümcek Adam 3, Örümcek Adam 3 1080p izle ve Örümcek Adam 3 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Filmler

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Haberler Haberler