Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 3.5/10

Yorum yapılmamış

714 views

Skin TrafficKurşun Trafiği Film Full HD İzle
1080p

Skin TrafficKurşun Trafiği Film Full HD İzle

Yıllarını tetikçilik yaparak harcamış biri olan Bradley, bu zamana kadar almış olduğu bütün işleri kusursuzca yerine getirmiş biri olarak şimdilerde hayatının gerçek anlamını arama içerisindedir.

Bir gece zorla çalıştırılmak istenilen bir kadına eziyet edildiğini görünce Bradley, bazı şeylerin farkına varacaktır. O andan itibaren namlusunu senelerce çalıştığı yer altı dünyasının üstüne çevirecektir.
Yaptığı onlarca kirli iş sonrası bitkin düşen bir tetikçi olan Bradley, hayatının anlamını aramaya başlar. Bir gün zorla çalıştırılan ve eziyet edilen bir kadınla tesadüfen karşılaşınca, namlusunu yıllarca çalıştığı yer altı dünyasının üstüne doğrultacaktır.
Eski günlere geri dönüşü hem çok zor,hemde sancılı olacaktır. Kirli yeraltı dünyasını tek başına yok edebilecekmidir?Yaptığı onlarca kirli iş sonrası bitkin düşen bir tetikçi olan Bradley, hayatının anlamını aramaya başlar. Bir gün zorla çalıştırılan ve eziyet edilen bir kadınla tesadüfen karşılaşınca, namlusunu yıllarca çalıştığı yer altı dünyasının üstüne doğrultacaktır.

Eski günlere geri dönüşü hem çok zor,hemde sancılı olacaktır. Kirli yeraltı dünyasını tek başına yok edebilecekmidir?

Yaptığı onlarca kirli iş sonrası bitkin düşen bir tetikçi olan Bradley, hayatının anlamını aramaya başlar.
Bir gün zorla çalıştırılan ve eziyet edilen bir kadınla tesadüfen karşılaşınca, namlusunu yıllarca çalıştığı yer altı dünyasının üstüne doğrultacaktır.

Eski günlere geri dönüşü hem çok zor,hemde sancılı olacaktır. Kirli yeraltı dünyasını tek başına yok edebilecekmidir?
Yıllarca yer altı dünyasının tetikçiliğini yapan Bradley artık yorgun düşmüştür. Hayatın anlamını aradığı anda yardıma muhtaç bir kadın görür ve namlusunu suç dünyasına çevirir.

Skin TrafficKurşun Trafiği Film Full HD İzle

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Skin TrafficKurşun Trafiği Film Full HD İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir önceki yazımız olan Pixels Film Full HD İzle başlıklı makalemizde Pixels 2015 TÜrkçe Altyazılı İzle 4k full mobil izle, Pixels 2015 TÜrkçe Altyazılı İzle Film Full 1080p izle ve Pixels 2015 TÜrkçe Altyazılı İzle Full HD 720p film izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Filmler

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Haberler Haberler