Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 6.3/10

Yorum yapılmamış

1.074 views

Scouts Vs. Zombies Scouts Guide to the Zombie Apocalypse Film Full HD İzle
1080p

3 lise öğrencisi Ben (Tye Sheridan), Carter (Logan Miller) ve Augie (Joey Morgan) okullarının izci ekibinin üyeleridir. Planladıkları bir kamptan hemen önce yaşadıkları kasabada zombi istilası olur. Üç arkadaş, gerçek arkadaşlığın ne demek olduğunu zombilere karşı birlikte mücadele ederken anlayacaklardır.
Ben, Carter ve Augie 3 kafadar lise öğrencisi ve okulun izci ekibinde yer almaktadırlar, gençler planladıkları kamp öncesinde girdikleri bir gece kulübünde eğlendikleri sırada yaşadıkları kasabanın zombi istilasına uğraması sonucu 3 arkadaş yaşayacakları korku ve komedi dolu anlar neticesinde gerçek arkadaşlığın ve fedakarlığın ne demek olduğunu daha iyi anlayacaklardır.
Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleriyle Scouts Vs. Zombies hd izleyebilirsiniz. ekibi olarak tüm Scouts Vs. Zombies izleyicilerine iyi seyirler dileriz..

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Scouts Vs. Zombies Scouts Guide to the Zombie Apocalypse Film Full HD İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir önceki yazımız olan Kızıl Tepe Crimson Peak Film HD İzle başlıklı makalemizde Kızıl Tepe Crimson Peak 2015 İzle 4k full mobil izle, Kızıl Tepe Crimson Peak 2015 İzle Film Full 1080p izle ve Kızıl Tepe Crimson Peak 2015 İzle Film Full HD İzle hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Filmler

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Google Haberler Haberler