Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 6.9/10

Yorum yapılmamış

868 views

Saat po long 2 Film Full HD İzle
1080p

Saat po long 2 Film Full HD İzle

Gizli bir polis olan Kit, bir suç örgütünün arkasındaki beyin olan Bay Hung’u ele geçirmek amacıyla bir keş olur.
Kit’in aslında kim olduğu ortaya çıkınca amcası ve amiri olan Wah operasyonı sonlandırır. Kit beklenmedik bir şekilde ortalıktan kaybolunca, Tayland polisi olan Chai’den onu bulmasını ister.

Saat po long 2 filminin konusu, Kit gizli bir polistir ve suç örgütünün arkasındaki ismi bulabilmek için Bay Hung’u yakalamak için keş olur.

Fakat Kit'in kimliği deşifre olur ve amcası ve amiri olan Wah operasyonu durdurur. Kit bir anda ortadan kaybolur ve Tayland polisi olan Chai’den onu bulmasını ister.

Gizli polis Kit (Wu Jing), bir suç örgütünün arkasındaki beyin olan Bay Hung’u yakalamak için bir keş olur. Kit’in kimliği açığa çıkınca amcası ve amiri olan Wah (Simon Yam) operasyona son verir.
Kit bir anda ortalıktan kaybolunca, Tayland polisi olan Chai’den (Tony Jaa) onu bulmasını ister.
Gizli bir polis olan Kit, bir suç örgütünün arkasındaki beyin olan Bay Hung’u ele geçirmek amacıyla bir keş olur. Kit’in aslında kim olduğu ortaya çıkınca amcası ve amiri olan Wah operasyonı sonlandırır. Kit beklenmedik bir şekilde ortalıktan kaybolunca, Tayland polisi olan Chai’den onu bulmasını ister.
Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleriyle Saat po long 2 hd izleyebilirsiniz. Sitemizdeki tüm Saat po long 2 izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleriyle Saat po long 2 hd izleyebilirsiniz. Sitemizdeki tüm Saat po long 2 izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

Benzer Filmler

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Haberler Haberler