Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 8/10

Yorum yapılmamış

1.341 views

Robinson Crusoe ve Cuma Film Full HD İzle
1080p

Robinson Crusoe ve Cuma Film Full HD İzle

On yedi yıldır devam eden Robinson Crusoe ve Cuma’nın ada maceraları yönetmen ve karikatürist Gürcan Yurt’un çalışmalarıyla beyaz perdeye aktarılmıştır. 15 yıldır adada olan Robinson Crusoe ve Cuma artık sıkıntının en üst safhasına gelmişlerdir. Ama birgün sahile yaklaşan bir gemi bu yalnızlıklarına son verecektir. Victor ismindeki gemi iki kadın ve beraberinde birçok hayvan getirmiştir. Artık ikilimizin de hayatı baştan sona değişecektir. Robinson Crusoe ve Cuma filmini1080p-720p-4k kaliteLi şekilde izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.
Robinson Crusoe’nun hikayesini bir çok kişi bilir. Senelerce bir adada mahsur kalan Robinson Crusoe işte. 17 yıllık bir mizah dergisinin serisi olan Robinson ve Cuma karikatürleri beyaz perdeye aktarılıyor. Robinson Crusoe ve Cuma birlikte adadaki 15. yıllarını kutlamaktadırlar. Bu onlar için sıradan bir gün gibi görünse de işin aslı öyle değildir. Robinson Crusoe ve Cuma, hazırlıkları bitirmişlerdir ve sofraya oturdukları sırada yelkensiz, dümensiz bir gemi adaya yaklaşır. Kurtulduklarını düşünürler artık. Gemiden inen Viktor adındaki bu adam artık kalabalık insan yaşamından sıkılmış inanların olmadığı bir yer aramaktadır. Bu yüzden de bu adayı bulmuştur. Yanında bir çok hayvanı da getirmiştir.
Robinson ve Cuma 2015 izle
Robinson Crusoe bu adamdan hoşlanmamış onu tam def edecekken, Viktor’un biri üvey iki kızı olan Donelya ve Yanarin onun bu kararının yanlış olduğunu göstermiştir. Donelya, Yanarin, Viktor, Robinson ve Cuma birlikte yeni bri yaşantıya başlarlar. Artık onlar iyisiyle kötüsüyle yeni bir aile olmuşlardır. Robinson ve Cuma kızları ayarlamak için kırk takla atacaklardır. 2015 yılının mayıs ayında çekimleri başlayan ve eylül ayının 4’ü gibi vizyona girmesi beklenen komedi filmlerine mensup Robinson Crusoe ve Cuma filmi sizlerle. Filmin yönetmenliğini Gürcan Yurt üstlenmiştir. Filmde rol alan başlıca oyuncular ise Serhat Kılıç , Damla Debre , Beyti Engin , John Nyambi ve Ebru Yücel gibi isimler yer almaktadır. Robinson ve Cuma izle mek için sitemize buyrun. Yerli komedi filmlerinin tek adresi http://www.filmizlehdfull.org/ iyi seyirler diler….

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Robinson Crusoe ve Cuma Film Full HD İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir önceki yazımız olan Aşk Nerede Film Full HD İzle başlıklı makalemizde Aşk Nerede, Aşk Nerede 2015 ve Aşk Nerede 2015 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Filmler

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Haberler Haberler