Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 8/10

Yorum yapılmamış

962 views

Polis Akademisi Alaturka Film Full Hd İzle
1080p

Polis Akademisi Alaturka Film Full Hd İzle
17 Nisan 2015 gösterim tarihli yerli komedi filmi Polis Akademisi Alaturka izleyenlerin karşısına Ali Yorgancıoğlu’nun yönetmenliği sayesinde çıkıyor. Polislik mesleğinde pek yetenekli olamasalar da polis akademisine bir şekilde kabul edilmeyi başaran bir grup gencin komedi türünde geçen maceralarını konu alan filmde hiç bir ayrımcılık yapılmaksızın ve hiç bir şartın bulunmadığı bir polis akademisine herkesin kabul edildiği bir akademide geçen film Saba Tümer, Mehmet Ali Erbil ve Yolanthe Cabau gibi isimlerin başrol oyunculukları ile seyirciye aktarılıyor. http://www.filmizlehdfull.org/
Yönetmenliğini Ali Yorgancıoğlu Senaryosunu ise Kemal Kenan Ergen’ in yaptığı Polis Akademisi: Alaturka filminin oyuncu kadrosunda Mehmet Ali Erbil , Yolanthe Cabau , Peker Açıkalın , Sümer Tilmaç , Elvin Levinler gibi isimler başrollerde oynamaktadır. Polisliğe uygun olmayan herkes hatta bizim sözümüzle ipini koparan polis akamisine alınmaya başlar olmuştur. Polis Akademisi’nin aşırı disipline özen gösteren müdür muavini Beton Haşmet’ in başına bu sırada çok komik olarlar gelmiştir. Bu duruma sinirlenen Haşmet kontrolünü kaybeder, o kontrolu kaybettikçe Polis Okulu yeni öğrenciler için daha eğlenceli bir yer haline gelmeye, Haşmet’in hayatı ise ufak ufak bir kabus olmaya başlamıştır ..
Yönetmenliğini Ali Yorgancıoğlu Senaryosunu ise Kemal Kenan Ergen’ in yaptığı Polis Akademisi: Alaturka filminin oyuncu kadrosunda Mehmet Ali Erbil , Yolanthe Cabau , Peker Açıkalın , Sümer Tilmaç , Elvin Levinler gibi isimler başrollerde oynamaktadır. Polisliğe uygun olmayan herkes hatta bizim sözümüzle ipini koparan polis akamisine alınmaya başlar olmuştur. Polis Akademisi’nin aşırı disipline özen gösteren müdür muavini Beton Haşmet’ in başına bu sırada çok komik olarlar gelmiştir. Bu duruma sinirlenen Haşmet kontrolünü kaybeder, o kontrolu kaybettikçe Polis Okulu yeni öğrenciler için daha eğlenceli bir yer haline gelmeye, Haşmet’in hayatı ise ufak ufak bir kabus olmaya başlamıştır…İyiseyirler dileriz.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Polis Akademisi Alaturka Film Full Hd İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir önceki yazımız olan Spiderman 3 – Örümcek Adam 3- 2017 Türkçe Dublaj HD izle başlıklı makalemizde Örümcek Adam 3, Örümcek Adam 3 1080p izle ve Örümcek Adam 3 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Filmler

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Haberler Haberler