Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 6.8/10

Yorum yapılmamış

1.175 views

Otel Transilvanya 2 Hotel Transylvania  3D  İzle
1080p

Önceden insanlara kapısını kapalı tutan Otel Transilvanya, artık insan müşterileri de kabul etmeye başlamıştır. Birbirinden korkunç yaratıklar, insanlarla beraber hayatını sürdürmektedir. Misafirler arasına Dracula’nın yarı insan yarı vampir torunu Dennis de dahildir. Anne babasının yokluğunda çok sevdiği torunuyla ilgilenen Drak, Dennis’in hiçbir vampirlik belirtisi göstermediğini görür ve ona vampir olmanın tüm gerekliliklerini öğretmeye karar verir.
Filmin ismi Otel Transilvanya 2 Full HD Turkce Dublaj tek part parça film izle veya altyazılı 720p 1080p Otel Transilvanya 2 seyret. Drac paketi Sony Pictures Animation Otel Transilvanya 2. yepyeni bir canavar komedi macera için geri döndü! Her Dracula’nın sert canavar sadece otel politikası nihayet rahat , insan misafirlerine kapılarını açıyor vardır Otel Transilvanya … daha iyi için değişiyor gibi görünüyor . Ama kapalı tabut arkasında Drac onun sevimli yarı insan , yarı – vampir torunu , Dennis , bir vampir olmanın belirtileri gösteren olmadığı endişeli . Kendi büyük bir kültürel şok ve – – Mavis in-laws Johnny onu insan ziyaret meşgul iken Yani ” Vampa ” Drac bir ” canavar -in – eğitim yoluyla Dennis koymak için arkadaşları Frank Murray , Wayne ve Griffin askere ” boot camp . Ama küçük onlar DRAC eski , huysuz ve çok eski , eski okul baba Vlad otele bir aile ziyareti üzere olduğunu biliyorum. Vlad öğrenince Ve onun torununun saf kan olmadığı – ve insanlar Otel Transilvanya şimdi açığız – işler batty almak için gidiyoruzder.
http://www.filmizlehdfull.org/ekibi olarak tüm Otel Transilvanya 2 izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...

Bir önceki yazımız olan Ölümcül Dövüş 2 – Mortal Kombat 2 Film HD İzle başlıklı makalemizde Ölümcül Dövüş 2 – Mortal Kombat 2 1997 İzle 4k full mobil izle, Ölümcül Dövüş 2 – Mortal Kombat 2 1997 İzle Film Full 1080p izle ve Ölümcül Dövüş 2 – Mortal Kombat 2 1997 İzle Film Full HD İzle hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Filmler

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Google Haberler Haberler