Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 5.8/10

Yorum yapılmamış

1.085 views

Ölümcül Dövüş – Mortal Kombat Film HD İzle
1080p

Karanlık dünya ile günümüz dünyası arasında bugüne kadar dokuz kez ölümcül dövüş turnuvası düzenlenmiş ve dokuzunuda karanlık taraf kazanmıştır. Kurala göre onuncuyu da kazanan taraf karanlık taraf olursa, tüm dünya ellerine geçecektir. Dünyanın kaderi, dünyayı
temsil eden dövüşçüler, Liu Kang, Johnny Cage, Sonya ve onların koruyucusu Lord Raiden’ın elindedir. 
Karanlık dünya ile günümüz dünyası arasında bugüne kadar 9 defa ölümcül dövüş turnuvaları düzenlenmiş ve dokuzunda da karanlık olan taraf kazanmıştır. Kurala göre onuncuyu da kazanan taraf karanlık taraf olursa, tüm dünya kontrollerine geçecektir. Dünyanın kaderi, dünyayı temsil eden bu dövüşçüler yani, Liu Kang (Robin Shou), Johnny Cage (Linden Ashby), Sonya Blade (Bridgette Wilson-Sampras) ve onların koruyucusu olan Lord Raiden’ın (Christopher Lambert) elindedir. Sitemizden 720p seçeneği ile Ölümcül Dövüş 1 Full HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Mortal Kombat film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.Karanlık dünya ile günümüz dünyası arasında bugüne kadar 9 defa ölümcül dövüş turnuvaları düzenlenmiş ve dokuzunda da karanlık olan taraf kazanmıştır. Kurala göre onuncuyu da kazanan taraf karanlık taraf olursa, tüm dünya kontrollerine geçecektir. Dünyanın kaderi, dünyayı temsil eden bu dövüşçüler yani, Liu Kang (Robin Shou), Johnny Cage (Linden Ashby), Sonya Blade (Bridgette Wilson-Sampras) ve onların koruyucusu olan Lord Raiden’ın (Christopher Lambert) elindedir. Sitemizden 720p seçeneği ile Ölümcül Dövüş 1 Full HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Mortal Kombat film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.Karanlık dünya ile günümüz dünyası arasında bugüne kadar 9 defa ölümcül dövüş turnuvaları düzenlenmiş ve dokuzunda da karanlık olan taraf kazanmıştır. Kurala göre onuncuyu da kazanan taraf karanlık taraf olursa, tüm dünya kontrollerine geçecektir. Dünyanın kaderi, dünyayı temsil eden bu dövüşçüler yani, Liu Kang (Robin Shou), Johnny Cage (Linden Ashby), Sonya Blade (Bridgette Wilson-Sampras) ve onların koruyucusu olan Lord Raiden’ın (Christopher Lambert) elindedir. Sitemizden 720p seçeneği ile Ölümcül Dövüş 1 Full HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Mortal Kombat film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
http://www.filmizlehdfull.org/ekibi olarak tüm Ölümcül Dövüş izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Ölümcül Dövüş – Mortal Kombat Film HD İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir önceki yazımız olan Kung Fu Panda 3 Film HD İzle başlıklı makalemizde Kung Fu Panda 3 2016 İzle 4k full mobil izle, Kung Fu Panda 3 2016 İzle Film Full 1080p izle ve Kung Fu Panda 3 2016 İzle Film Full HD İzle hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Filmler

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Google Haberler Haberler