Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 6.6/10

Yorum yapılmamış

1.011 views

Ölümcül Dövüş 2 – Mortal Kombat 2   Film HD İzle
1080p

Shung Tsung’un yenilgisi sonrası, yenilgiyi hazmedemeyen Shung Tsung , Baraka’yı Wu Shi Academy’i Tarkatan ordusu ile kuşatması için görevlendirir. Wu Shi Academy’de Earthrealm’ı kurtarmış Johnny Cage, Lui Kang, Kung Lao ve Sonya Blade’in ödül törenleri esnasında Kuşatma başlar. 4’lü grup akademiyi korurken Sonya Blade kaçırılır ve birçok Shaolin Öğrencisi öldürülür. Sağ çıkan Lui Kang ve Kung Lao, arkadaşlarını bulup intikamlarını almak üzere harekete geçerler.
Shung Tsung’un yenilmesi üzerine, yenilgiyi kabullenemeyen Shao-Kahn (Brian Thompson), Baraka’yı (Dennis Keiffer) Wu Shi Academy’i Tarkatan ordusu ile kuşatması için görevlendirecektir. Wu Shi Academy’de Earthrealm’ı kurtarmış olan Johnny Cage (Chris Conrad), Lui Kang (Robin Shou), Kung Lao ve Sonya Blade’in (Sandra Hess) ödül töreni esnasında kuşatma başlayacaktır. 4’lü grup akademiyi korurken Kitana (Talisa Soto) kaçırılacak ve birçok Shaolin öğrencisi öldürülecektir. Sağ kalan Lui Kang ve Kung Lao, arkadaşlarını bulup bu intikamı almak üzere harekete geçeceklerdir. Sitemizden 720p seçeneği ile Ölümcül Dövüş 2 Full HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Mortal Kombat: Annihilation film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.Shung Tsung’un yenilmesi üzerine, yenilgiyi kabullenemeyen Shao-Kahn (Brian Thompson), Baraka’yı (Dennis Keiffer) Wu Shi Academy’i Tarkatan ordusu ile kuşatması için görevlendirecektir. Wu Shi Academy’de Earthrealm’ı kurtarmış olan Johnny Cage (Chris Conrad), Lui Kang (Robin Shou), Kung Lao ve Sonya Blade’in (Sandra Hess) ödül töreni esnasında kuşatma başlayacaktır. 4’lü grup akademiyi korurken Kitana (Talisa Soto) kaçırılacak ve birçok Shaolin öğrencisi öldürülecektir. Sağ kalan Lui Kang ve Kung Lao, arkadaşlarını bulup bu intikamı almak üzere harekete geçeceklerdir. Sitemizden 720p seçeneği ile Ölümcül Dövüş 2 Full HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Mortal Kombat: Annihilation film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
http://www.filmizlehdfull.org/ekibi olarak tüm Ölümcül Dövüş 2 izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Ölümcül Dövüş 2 – Mortal Kombat 2 Film HD İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir önceki yazımız olan Ölümcül Dövüş – Mortal Kombat Film HD İzle başlıklı makalemizde Ölümcül Dövüş – Mortal Kombat 1995 İzle 4k full mobil izle, Ölümcül Dövüş – Mortal Kombat 1995 İzle Film Full 1080p izle ve Ölümcül Dövüş – Mortal Kombat 1995 İzle Film Full HD İzle hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Filmler

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Google Haberler Haberler