Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 8/10

Yorum yapılmamış

1.712 views

Oflu Hoca’nın Şifresi 2 Film FullHD İzle
1080p

Oflu Hoca’nın Şifresi 2 Film FullHD İzle
Oflu Hoca’nın Şifresi, Oflu Hocanın Şifresi izle, Oflu Hoca’nın Şifresi full HD izle, Oflu Hoca’nın Şifresi Filmini izle, Oflu Hoca’nın Şifresi Tek Parça izle, Oflu Hoca’nın Şifresi 720p HD izle – Bir başkasına şaka gibi, kabus gibi gelebilecek bir gün, Oflu Hoca için sıradan bir gündür. Çünkü o her gün yerel kanalda, akıl hocalığı yaptığı programda, tahammül sınırlarını zorlayan abuk sorulara yanıt vermekte; yöredeki her dişi için artık bir tehlike unsuru haline gelmiş babasını mümkün mertebe zaptetmeye çalışmakta ve bir “deli mıknatısı”na dönmüş hayatında envai çeşit abuk olay yaşamaktadır. Tüm bunlar yetmezmiş gibi, Hoca’nın hayatını daha da değiştirecek ve onu pek de istemediği, komik bir rekabetin ortasına düşürecektir. Öncelikle Hoca’nın da gençliğinde oynadığı Doğanspor kulübünün zor durumdan kurtulması için “namuslu, zeki ve gönüllerin şampiyonu ” bir başkan gerekmektedir. Bu özelliklerden bir tanesini bile taşımayan ve hiç de güven vermeyen Müteahhit Ahmet ile Oflu Hoca’nın başkanlık mücadelesi inanılmaz olaylar eşliğinde başlar…Oflu Hoca’nın Şifresi, Oflu Hocanın Şifresi izle, Oflu Hoca’nın Şifresi full HD izle, Oflu Hoca’nın Şifresi Filmini izle, Oflu Hoca’nın Şifresi Tek Parça izle, Oflu Hoca’nın Şifresi 720p HD izle – Bir başkasına şaka gibi, kabus gibi gelebilecek bir gün, Oflu Hoca için sıradan bir gündür. Çünkü o her gün yerel kanalda, akıl hocalığı yaptığı programda, tahammül sınırlarını zorlayan abuk sorulara yanıt vermekte; yöredeki her dişi için artık bir tehlike unsuru haline gelmiş babasını mümkün mertebe zaptetmeye çalışmakta ve bir “deli mıknatısı”na dönmüş hayatında envai çeşit abuk olay yaşamaktadır. Tüm bunlar yetmezmiş gibi, Hoca’nın hayatını daha da değiştirecek ve onu pek de istemediği, komik bir rekabetin ortasına düşürecektir. Öncelikle Hoca’nın da gençliğinde oynadığı Doğanspor kulübünün zor durumdan kurtulması için “namuslu, zeki ve gönüllerin şampiyonu ” bir başkan gerekmektedir. Bu özelliklerden bir tanesini bile taşımayan ve hiç de güven vermeyen Müteahhit Ahmet ile Oflu Hoca’nın başkanlık mücadelesi inanılmaz olaylar eşliğinde başlar…
Oflu Hoca’nın Şifresi 2 filminin geniş açıklaması; Oflu Hocanın Şifresi isimli filmin devamı olan ‘Oflu Hocanın Şifresi 2’nin çekimleri Trabzon’da başladı. Adem Kılıç’ın yönettiği filmde; Çetin Altay, Köksal Engür, Eser Eyüboğlu ve Nihan Büyükağaç başrolleri paylaşıyor. Geçtiğimiz günlerde çekimleri başlayan film, Mayıs’ta izleyici ile buluşacak. ‘Oflu Hoca’yı canlandıran Çetin Altay filmdeki imajıyla ilgili şöyle konuştu çok süper bir film bizleri bekliyor dedi.
http://www.filmizlehdfull.org/

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Oflu Hoca’nın Şifresi 2 Film FullHD İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir önceki yazımız olan Efsane Dörtlü 3 Film Full HD İzle başlıklı makalemizde Efsane Dörtlü 3, Efsane Dörtlü 3 2014 izle ve Efsane Dörtlü 3 720p İzle hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Filmler

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Google Haberler Haberler