Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 7.3/10

Yorum yapılmamış

1.070 views

Kung Fu Panda 2  Film HD İzle
1080p

Kung Fu Panda 2 Film HD İzle
Kızgın beşli durdurulamaz gizli bir silahla Çin’i ve Kung Fu’yu yok etmeyi amaçlayan kötü kahramanımız ile mücadele ediyor.İlk filmdeki kahramanımız Po yine baş rolde karşımıza geliyor.Kızgın beşli bu silahı durdurmak için Çin’e doğru yolculuğa çıkarlar. Ancak kahramanımız Po Kung Fu’yu dahi durdurabilecek bu silahı nasıl durdurabilir ki? Bu işi başarmak için geçmişi ile yüzleşmesi gerekmektedir. Esrarengiz güçlerini ancak bu şekilde ortaya çıkaracaktır..
Tüm Çin’i ve kung fu’yu ortadan kaldırmak için harekete geçen gizli bir silahı durdurmak için kızgın beşli bir araya gelerek düşmanlarına karşı savaşmak zorunda kalıyorlar, ve Kahraman beşli bu gizli silahı durdurabilmek için Çin’e doğru yola çıkacaklardır. Filmin 2. Serisinde yeninden panda Po,yu başrolde görüyoruz.
2011 – ABD yapımı olan Kung Fu Panda: The Kaboom Of Doom filminin ikinci serisinde ise heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Oyuncu kadrosu ile aynı devam eden animasyon türündeki filmin konusu ise Kung fu pandayı yok etmek isteyen Çindeki kötü adamlarla savaş mücadelesi veriyor. Po ve beraberindekiler bu kötü adama karşı birlikte mücadele yoluna giderler. Beşli çok öfkelidir ve çine doğru yola çıkarlar. Amaçları o silahı etkisiz hale getirmektir.
http://www.filmizlehdfull.org/
Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleriyle Kung Fu Panda 2 hd izleyebilirsiniz.Sitemizdeki tüm Kung Fu Panda 2 izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...

Bir önceki yazımız olan Tetikçiler Looper Film HD İzle başlıklı makalemizde Tetikçiler Looper 2012 4k full mobil izle, Tetikçiler Looper 2012 Film Full 1080p izle ve Tetikçiler Looper 2012 Film Full HD İzle hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Filmler

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Google Haberler Haberler