Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 5.1/10

Yorum yapılmamış

842 views

Kayboluş VANish Film FullHD İzle
1080p

Kayboluş VANish Film FullHD İzle
İki asker ve ve bir kardeşin yer aldığı bir ekip, önceden yaptıkları planla kararlaştırdıkları eve girerek bir kızı kaçırırlar. Ancak olumsuzluklar üst üste gelecek ve ekibin planları değişecektir. Zira ne kız; ne de kızın babası, bulaşmak isteyecekleri kişilerden değildir .
Kayboluş filmi Danny Trejo’nun başrolünde olduğu bir macera filmidir. Yönetmenlik koltuğunda ilk uzun metraj film denemesi olan Bryan Bockbrader oturmaktadır. Hikayede bir eve giren hırsızlar soğuk kanlılıkla planlarını uygular ve evden kaçarlar. Hesaba katmadıkları şey ise kaçırdıkları kız ve babası tam bir profesyoneldir ve iş çıkmaza girer.
Amerika Birleşik Devletlerinde tamamlanan Kayboluş (Vanish) filmi ilk gösterimini yine kendi ülkesinde yaptı. Başarılı oyuncu kadrosunda Maiara Walsh, Tony Todd, Danny Trejo gibi isimler bulunuyor. Filmin yönetmen saltanatında ise Bryan Bockbrader oturuyor. Bir grup hırsızın başından geçen olaylar mükemmel bir macera aksiyon serüvenine dönüşüyor. Hırsızlar girdikleri bir evde her işlerini hallettikten sonra çıkmaya karar verirler. Fakat işler yolunda gitmediğinden kız ve babasını kaçırmak zorunda kalırlar. Baba ve kız ise çok profesyoneldir. Hırsızların başı artık büyük beladadır. Bu muhteşem Kayboluş – VANish Full HD 1080p izle filmi sizin için Tek Parça ve Türkçe Dublaj olarak hazırladık.
Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleriyle VANish hd izleyebilirsiniz.
http://www.filmizlehdfull.org/ekibi olarak tüm VANish izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...

Bir önceki yazımız olan Kayıt Altında Home Invasion Film Hd İzle başlıklı makalemizde Kayıt Altında – Home Invasion 2016 İzle 4k full mobil izle, Kayıt Altında – Home Invasion 2016 İzle Film Full 1080p izle ve Kayıt Altında – Home Invasion 2016 İzle Film Full HD İzle hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Filmler

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Google Haberler Haberler