Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 6.9/10

Yorum yapılmamış

851 views

Katiller Devri Jianyu Film Full HD İzle
1080p

Katiller Devri 2010 yapımı aksiyon filmidir. Olaşılamaz olan seri katil Drizzle, kendisini mütevazi bir dükkan sahibi olarak gizler. Bir Buddhist manastırı kalıntıları için taşımacılık yapmaktadır. Efsaneye göre manastır kalıntılarının bilinmeyen güçleri vardır. Bunların Karanlık Taş çetesinin eline geçmemesinden emin olmak için katilimiz bunları epey derinlere saklar. Zeng Jing ismini alarak Ah Sheng ile evlenir ve beraber huzurlu bir yaşam sürmeyi planlarlar ancak Karanlık Taş çetesi kalıntıların peşine düşer, Zeng’in geçmişiyle ilgili gerçek ortaya çıkmaya başlar. Zeng kendisi gibi kocasının da karanlık sırları olduğunu anlar.
Filmin bilgisi ve Konusu:Yakalanması zor suikastçi Drizzle kendisini, yüce bir Budist rahibin cenazesinden geriye kalanları ebedi istirahat yerlerine ulaştırmak için mütevazi bir dükkan sahibi Zeng Jing’e dönüştürür ama sıradan bir elçi kılığındaki savaşçı Jiang’a aşık olunca görevinin beklenmedik bir şekilde karmaşıklaştığını fark eder.
çevresindeki herkes tarafından yakalanması oldukça zor bir suikastçı olarak tanıtmıştır. Oldukça yüce bir Budist rahibin ölümünün ardından düzenlenen cenazeden sonra, Drizzle hayatının geriye kalan kısmını sonsuz dinlenme yerlerine ulaştırmak için mütevazı bir dükkân sahibi Zeng Jinge dönüştürür. Fakat bu hayatı sürerken sıradan bir elçi kılığındaki savaşçı Jianga âşık olunca olaylar iyice sarpa sarar. Ölen rahibin arda bıraktıklarında dile getirilmemiş güçler vardır. Bu kalıntıların Karanlık Taş çetesinin eline düşmelerini engellemek için, eski katil derinlerde saklanmaktadır. Zeng Jing ismini kullanmaya başlayan Drizzle Ah-Sheng ile evlenir. Çift artık evlerinde huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmeye karar verirler. Bu da Karanlık Taş Çetesi peşlerine düşünce pek de mümkün olmaz. Kısa bir süre sonra, Zeng kocası Ah-Shengin de karanlık sırları olduğunu öğrenir. Bu sırlar savaş sınırları ortaya çıkıp da kılıçlar çekildiğinde ortaya çıkar. çevresindeki herkes tarafından yakalanması oldukça zor bir suikastçı olarak tanıtmıştır. Oldukça yüce bir Budist rahibin ölümünün ardından düzenlenen cenazeden sonra, Drizzle hayatının geriye kalan kısmını sonsuz dinlenme yerlerine ulaştırmak için mütevazı bir dükkân sahibi Zeng Jinge dönüştürür. Fakat bu hayatı sürerken sıradan bir elçi kılığındaki savaşçı Jianga âşık olunca olaylar iyice sarpa sarar. Ölen rahibin arda bıraktıklarında dile getirilmemiş güçler vardır. Bu kalıntıların Karanlık Taş çetesinin eline düşmelerini engellemek için, eski katil derinlerde saklanmaktadır. Zeng Jing ismini kullanmaya başlayan Drizzle Ah-Sheng ile evlenir. Çift artık evlerinde huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmeye karar verirler. Bu da Karanlık Taş Çetesi peşlerine düşünce pek de mümkün olmaz. Kısa bir süre sonra, Zeng kocası Ah-Shengin de karanlık sırları olduğunu öğrenir. Bu sırlar savaş sınırları ortaya çıkıp da kılıçlar çekildiğinde ortaya çıkar. http://www.filmizlehdfull.org/
Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleriyle Katiller Devri hd izleyebilirsiniz. Sitemizdeki tüm Katiller Devri izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Katiller Devri Jianyu Film Full HD İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir önceki yazımız olan Spiderman 3 – Örümcek Adam 3- 2017 Türkçe Dublaj HD izle başlıklı makalemizde Örümcek Adam 3, Örümcek Adam 3 1080p izle ve Örümcek Adam 3 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Filmler

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Google Haberler Haberler