Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 6.8/10

Yorum yapılmamış

799 views

Karlı Yolculuk 40 Below and Falling Film Full HD İzle
1080p

Karlı Yolculuk 40 Below and Falling Film Full HD İzle
Küçük bir kasabada öğretmenlik yapan Kate Carter’ın kendi düğünü için eve gitmesi gerekmektedir fakat kenti saran kar bu yolculuğa engeldir. Kate için tek çare tek başına seyahat etmekten hoşlanan bir yabancı olan Redford’a katılmaktır. Bu üç günlük yolculuk sırasında Kate yaşamını ve kararlarını sorgulayacaktır. Karlı Yolculuk – 40 Below and Falling filminin konusu, Küçük bir kasabada öğretmen olan Kate Carter evlenmek üzeredir ve düğünü için eve gitmesi gerekir.
Fakat şehir karla kaplıdır ve yollar kapalıdır. Kate için tek çare seyahat etmekten hoşlanan bir yabancı olan Redford’a katılmaktır. Bu üç günlük yolculuk esnasında Kate hayatını ve kararlarını sorgulayacaktır.Minik bir kasabada öğretmen olan Kate Carter’ın kendi düğününe gitmesi için kenti sarmış olan kar engelini aşmalıdır.

Kate yolculukta ona yardımcı olacak bir yabancı olan Redford’la birlikte yola koyulur ve bu onun hayatındaki bir çok şeyi sorgulamasını sağlar.Kate Carter, Kanada’da öğretmenlik yapan bir kadındır. Gerçekleşecek düğünü için yola çıkmak zorunda olan Kate, kardan dolayı kapanan yolu görünce zor durumda kalır. Genç kadın son çareyi tanımadığı biri olan Redford adındaki bir yabancıyla beraber yola çıkmakta bulur. Üç gün sürecek bu yolculuktan kadın tüm kararlarını ve gelecek hakkındaki düşüncelerini gözden geçirecektir.
Karlı Yolculuk – 40 Below and Falling filminin yönetmenliğini Dylan Pearce üstlenirken oyuncu kadrosunda Jewel Staite, Shawn Roberts, Cindy Busby yer almaktadır.Karlı Yolculuk sinema eseri Kate Carter isimli genç bir öğretmenin hayat mücadelesini anlatmakta olan bir sinema eseri olmaktadır. Kate Carter adındaki bu öğretmen küçük kasabada öğretmenlik mesleğini icra etmektedir. Yakın bir zaman sonra düğünü olacaktır ve bu yüzden de kasabadan ayrılarak evine gitmesi gerekmektedir. Bu noktada karşısına bir engel çıkar.
Karlı Yolculuk sinema filminde öğretmen Kate Carter’ın karşısına çıkmış olan engel kardır. Karlı yolda seyahat edebilmesi için tek bir çaresi vardır. O da genellikle tek başına gezmekten hoşlanan yabancı Redford isimli kişiye eşlik etmesi gerekmektedir. Kate Carter ile Redford’un karlı yolculuğu 3 gün sürmektedir ve Carter hayatını sorgulamaya başlar.

1080p ve 720p seçenekleriyle Karlı Yolculuk hd izleyebilirsiniz tüm Karlı Yolculuk izleyicilerine iyi seyirler dileriz..

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Karlı Yolculuk 40 Below and Falling Film Full HD İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir önceki yazımız olan Z for Zachariah Film Full HD İzle başlıklı makalemizde Z for Zachariah, Z for Zachariah 2015 İzle 4k full mobil izle ve Z for Zachariah 2015 İzle Film Full 1080p izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Filmler

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Haberler Haberler