Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 9/10

Yorum yapılmamış

1.940 views

Kardeşim Benim Film Full HD İzle
1080p

Kardeşim Benim Film Full HD İzle

Kardeşim Benim filmi full izle film konusu; Hakan sessiz sakin birisidir ve çok gizemlidir. 30 yaşındadır ve alternatif müzik yapmaktadır, Magazindne uzan bir hayat sürmek ister ama kardeşi Ozan ile olan küslüğü magazincilerin ilgisini çeker.
Ozanda 28 yaşında çok ünlü bir pop şarkıcısıdır.
Abisinden farkı neşelidir, espirili ve çok sosyal konuşkan birisidir. Araları senelerdir bozuk olan kardeşlerin uzun süredir bir araya gelmemiş hatta babalaarının hastalıklarında bile farklı zamanlarda gitmişlerdir.
Sakin ve gizemli bir karaktere sahip olan Hakan, 30 yaşında alternatif müzik yapan ünlü bir sanatçıdır. Magazinden uzak bir hayat sürmeye çalışsa da kardeşi Ozan ile olan küslükleri magazinin ilgisini çeker. Ozan ise 28 yaşında ünlü bir pop yıldızıdır.

Abisinin aksine neşeli, esprili, konuşkan ve sosyal biridir. Araları yıllardır düzelmeyen iki kardeş uzun zamandır bir araya gelmemiş, hatta babalarının hastalığında dahi farklı zamanlarda ziyaretine gitmişlerdir. Bu soğukluğun nedeni ise çocukluk yıllarına kadar uzanmaktadır. Annlerini küçük yaşta kaybeden iki kardeşin babaları Erkan düğün şarkılığı ile geçimini sağlamaktadır.

Üçü kasaba kasaba düğünlerde dolaşmış, küçüklüklerini resmen göçebe bir şekilde sürdürmüşlerdir. Bu dönemde babası küçük kardeş Ozan’ın tüm sorumluluğunu, abisi Hakan’a devreder. Abi Hakan bu yüzden erken olgunlaşır. Ozan ise Hakan’ın içinde kalan çocukluğu doya doya yaşamıştır. Bu ikili durum abi kardeş ilişkisini zamanla zedeler…

Babalarının cenazesi iki kardeşi yıllar sonra bir araya getiren yegane şeydir. Her ikisi de son görevlerini yerine getirip bir an önce kendi hayatlarına geri dönmeyi planlarken, geride kalan vasiyet her şeyi değiştirecektir. Filmin başrollerde Murat Boz, Burak Özçivit, Aslı Enver yer alıyor.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Kardeşim Benim Film Full HD İzle, 10.0 out of 10 based on 3 ratings

Bir önceki yazımız olan Alvin ve Sincaplar: Yol Macerası Film Full HD İzle başlıklı makalemizde Alvin ve Sincaplar: Yol Macerası, Alvin ve Sincaplar: Yol Macerası Film 4k izle ve Alvin ve Sincaplar: Yol Macerası Film Full HD 4k İzle hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Filmler

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Haberler Haberler