Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 8/10

Yorum yapılmamış

819 views

Kaptan Sabertooth Film HD İzle
1080p

Kaptan Sabertooth Film HD İzle
Sıradışı bir Norveç filmi. Kaptan Sabertooth azılı bir korsandır. Denizlerde adı, nam-ı duyulmuş, nahsi geçtiğinde tüyleri diken diken eden bir denizci olan Kaptan Sabertooth küçük bir çocuğun aklına uyarak kayıp olan babasını bulmak için, çok ama çok uzaklarda okyanusun ötesinde gizli bir ülkeye giderler. Bu ülkede, küçük çocuk kayıp olan babasını bulmakla kalmayacak, büyük bir hazinenin peşine düşeceklerdir..
amamen genç oyuncu kadrosundan oluşmakta ailenizle birlikte oturup izleyebileceğiniz küçük bir çocuğun kayıp babasını bulma çabaları biryandan korsan gemisinde başka diyarlara hazine peşinde sürüklenmesini konu almaktadır. amamen genç oyuncu kadrosundan oluşmakta ailenizle birlikte oturup izleyebileceğiniz küçük bir çocuğun kayıp babasını bulma çabaları biryandan korsan gemisinde başka diyarlara hazine peşinde sürüklenmesini konu almaktadır.
http://www.filmizlehdfull.org/

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Kaptan Sabertooth Film HD İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir önceki yazımız olan Alvin ve Sincaplar 4 Yol MacerasıFilm HD izle başlıklı makalemizde Alvin ve Sincaplar 4, Alvin Ve Sincaplar 4 720p izle ve Alvin ve Sincaplar 4 full izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Filmler

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Google Haberler Haberler