Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 9/10

Yorum yapılmamış

1.281 views

Kaptan Amerika 3 iç Savaş Film Full HD İzle
1080p

Kaptan Amerika 3 iç Savaş Film Full HD İzle

2016 yılında vizyona girecek olan filmde Kaptan amerika ve İron man birbirine girecek!, Bu filmde diger filmlerden farklı olarak birliktelik degil tam olarak iç savaş çıkacak. Şu ana kadar kadrosunda Hawkeye, Black Widow, Falcon, Winter Solder, Captain America, Iron Man, Agent 13, Crossbones, Black Panther, bir ihtimal Baron Zemo ve büyük ihtimalle de Spider-Man‘i barındıracak olan Civil War, kahramanlarımızın arkadaşlığı öğrenip, farklılıklarını aşıp, bir araya gelmelerini anlatmayacak. Bu saydığımız kahramanlar.
2016 yılında vizyona girecek olan filmde Kaptan amerika ve İron man birbirine girecek!, Bu filmde diger filmlerden farklı olarak birliktelik degil tam olarak iç savaş çıkacak. Şu ana kadar kadrosunda Hawkeye, Black Widow, Falcon, Winter Solder, Captain America, Iron Man, Agent 13, Crossbones, Black Panther, bir ihtimal Baron Zemo ve büyük ihtimalle de Spider-Man‘i barındıracak olan Civil War, kahramanlarımızın arkadaşlığı öğrenip, farklılıklarını aşıp, bir araya gelmelerini anlatmayacak. Bu saydığımız kahramanlar tam göbekten ikiye bölünecekler. Bir tarafta Cap duracak, diğer tarafta ise Tony Stark. Age of Ultron’daki olayların sonrasında dünya hükümetleri kolektif olarak tüm süper-insan aktivitesini denetleyecek bir yasa geçirmeye karar verirler. Bu Avengers içerisinde görüş bölünmelerine sebep olur ve Avengers Iron Man ve Captain America altında iki fraksyiona bölünür. Eski müttefikler, şimdi epik bir mücadeleye gireceklerdir.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Kaptan Amerika 3 iç Savaş Film Full HD İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir önceki yazımız olan Dedemin Fişi Film Full HD İzle başlıklı makalemizde Dedemin Fişi, Dedemin Fişi Film 1080p Full HD İzle ve Dedemin Fişi Film 4K Full 1080P HD İzle hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Filmler

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Haberler Haberler