Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 6.4/10

Yorum yapılmamış

951 views

Hedef The Target Film HD İzle
1080p

Hedef The Target Film HD İzle

Ülke çapında büyük bir iş adamının eşi yeni doğum yapmış ve dünyanın en güzel duygularından biri olan babalık duygusunu tatmıştı. Ancak bu heyecanı çok uzun sürmedi. Doğumun hemen sonrasında karısı bilinmeyen kişiler tarafından kaçırılır ve büyük bir skandal meydana gelir. Bundan sonra genç adamın hayatındaki tek amacı eşini kurtarmaktır.. Kaçırılan karısını kurtarmak için eski bir paralı asker ile anlaşılır ve büyük kovalamaca başlar.
Güney Kore yapımı film de bir adamın eşi doğum yapmaktadır. Ancak eşi doğum yaptıktan hemen sonra kaçırılır eşini kurtarıp intikamını almak isteyen adam ise amansız bir mücadeleye başlar.
En mutlu olduğu anda mutluluğu elinden alınan bir adamın hikayesi. Doğum sonrası kaçırılan karısını bulmaya çalışan adam çok derin bir mafyanın içine düşecektir. The Target filmini full hd veya 720p formatlarıyla sitemizden full olarak
izleyebilirsiniz. The Target filmini ayrıca türkçe dublaj izlemek isteyenler için The Target türkçe dublaj izle kısmından kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.
The Target izlerken bir sorun yaşarsanız veya görüşlerinizi belirtmek için
aşağıdan yorum yapabilirsiniz.
The Target filmini ayrıca türkçe dublaj izlemek isteyenler için The Target türkçe dublaj izle kısmından kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.
The Target izlerken bir sorun yaşarsanız veya görüşlerinizi belirtmek için
aşağıdan yorum yapabilirsiniz.
http://www.filmizlehdfull.org/
Sitemizden 1080p ve 720p seçeneklerityle Hedef hd izleyebiklirsiniz. Sitemizdeki tüm Hedef izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Hedef The Target Film HD İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir önceki yazımız olan Kuralsız Insurgent Film HD İzle başlıklı makalemizde Kuralsız Insurgent, Kuralsız Insurgent Film Full 1080p mobil izle indir ve Kuralsız Insurgent Film Full hd mobil izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Filmler

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Google Haberler Haberler