Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 6.7/10

Yorum yapılmamış

811 views

Goosebumps: Canavarlar Firarda Film Full HD İzle
1080p

Goosebumps: Canavarlar Firarda Film Full HD İzle

Zach Cooper, New York'tan Maryland'in Greendale kasabasına taşındığında başlarda çok mutlu değildir. Fakat yeni komşusu Hannah (Odeya Rush) ve Champ (Ryan Lee) ile kısa zamanda arkadaş olur. Hannah'nın babası RL Stine ünlü Goosebumps serisinin yazarıdır.
Zach Cooper (Dylan Minnette), New York'tan Maryland'in Greendale kasabasına taşındığında ilk başta çok mutlu değildir. Ancak yeni komşusu Hannah (Odeya Rush) ve Champ (Ryan Lee) ile kısa sürede arkadaş olur. Hannah'nın babası RL Stine ünlü Goosebumps serisinin yazarıdır. Ama bir gün Champ ve Zach, Stine'ın evinin bodrumundaki kütüphanede kilitli tuttuğu gerçekdışı canavarları yanlışlıkla serbest bırakınca amansız bir mücadele başlar. Canavarları durdurabilmek için kitaplardan bildikleri tüm ipuçlarını kullanmak zorunda kalacaklardır.
Ancak bir gün Champ ve Zach, Stine'ın evinin bodrumundaki kütüphanede kilit altındaki gerçekdışı canavarları yanlışlıkla serbest bırakınca amansız bir mücadele başlar. Canavarları durdurabilmek için kitaplardan bildikleri tüm ipuçlarını kullanmak zorunda kalacaklardır.
Genç Zach Cooper, büyük şehirden küçük bir kasabaya taşındığı için oldukça kötü günler geçirmektedir. Yeni evine uyum sağlamaya çalışan Zach, burada güzel bir kız olan komşusu Hannah ile tanışır. Her umut ışığı beraberinde bir sürü bulutu da getirirken, Zach kısa süre içerisinde Hannah’ın gizemli babası R.L. Stine ile tanışır. Goosebumps roman serisinin yazarı olan Stine, dünyanın en başarılı yazalarından biri olarak görülürken, aslında zihninin mahkumu olmuştur. Stine’nin garip olmasının ardında yatan nedeni anlayan Zach, yanlışlıkla kitabın içindeki yaratıkları dış dünyaya salacaktır. Stine, Zach ve Hannah için zorlu saatler başlamıştır.

Genel olarak olumlu eleştirilerle karşılanan filmin başrollerinde Jack Black, Dylan Minnette ve Odeya Rush yer alıyor. R. L. Stine’nin çocuk kitapları dizisi Goosebumps’dan uyarlanan film, gişede oldukça büyük bir başarıya imza atmıştır.

Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleriyle Goosebumps hd izleyebilirsiniz. tüm Goosebumps izleyicilerine iyi seyirler dileriz..

Benzer Filmler

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Haberler Haberler