Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 6.5/10

Yorum yapılmamış

846 views

Gizli Dosya Truth Film Full HD İzle
1080p

Gizli Dosya Truth Film Full HD İzle
2004 yılı ABD başkanlık seçimleri yaklaşmaktadır. Daha öncesinde Ebu Garib Hapishanesi’ndeki işkence skandalını ortaya çıkararak büyük sükse yapmış CBS haber bölümü yapımcısı Mary Mapes (Cate Blanchett) seçimden önce yine önemli bir haber yayınlamayı istemektedir. Emekli bir asker tarafından kendilerine gönderilen belgeler oldukça ciddi bir iddia içermektedir: İddiaya göre kongre üyesi George Bush’un oğlu George W. Bush’un 1968’de Vietnam’da savaşa gitmemesi için yüksek makamlardaki yetkililer usulsüzlük yapmıştır.
Bu haber Amerika’da gündemi alt üst eder. Fakat haberde kullanılan belgelerin sahte olduğu iddiaları hem Mapes’i, hem de tecrübeli haber spikeri Dan Rather’ı (Robert Redford) çok zor durumda bırakacaktır.
Bir süre önce Ebu Garib Hapishanesi’nde yaşanan işkence skandalını ortaya çıkarması ile büyük sükse yapmış olan CBS haber bölümünün yapımcısı Mary Hapes seçim öncesinde de aynı şekilde büyük ses getirecek bir haber yapmak ister. Bu sırada emekli bir asker Mary Hapes’e bazı belgeler ulaştırır ve bu belgeler son derece ciddi bir iddia barındırmaktadır. Sitemiz üzerinden Gizli Dosya hd izle olanağı sayesinde yüksek çözünürlük kalitesinde seyredebileceğiniz bu etkileyici filmde çıkan bu iddiaya göre kongre üyesi olan George Bush’un oğlu George W. Bush 1968 yılında Vietnam’daki savaşa gitmemek için bazı usulsüzlükler yapılmıştır ve tüm bunlar yüksek makamlardaki yetkililer tarafından yapılmıştır. Tüm bunlar ortaya çıktığında ise Amerika alt üst hale gelmiştir. Ancak tüm bunların sahte belgeler olduğu ortaya atıldığında Mapes ve tecrübeli spiker Dan Rather oldukça zor bir duruma düşecektir. Sizler de bu filme ortak olmak ve filmi Türkçe şekilde izlemek için hemen Gizli Dosya türkçe dublaj izle seçeneğine tıklayabilirsiniz.
http://www.filmizlehdfull.org/ekibi olarak tüm Gizli Dosya izleyicilerine iyi seyirler dileriz..

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Gizli Dosya Truth Film Full HD İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir önceki yazımız olan Spiderman 3 – Örümcek Adam 3- 2017 Türkçe Dublaj HD izle başlıklı makalemizde Örümcek Adam 3, Örümcek Adam 3 1080p izle ve Örümcek Adam 3 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Filmler

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Haberler Haberler