Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 4.3/10

Yorum yapılmamış

708 views

Geçmişin Peşinde Joe Dirt 2Beautiful Loser Film HD İzle
1080p

Geçmişin Peşinde Joe Dirt 2Beautiful Loser Film HD İzle

Mutlu bir adam olan Joe Dirt, kendini bir anda geçmişe ışınlanmış olarak bulur. Bir an önce yaşadığı döneme dönmek isteyen Joe’nun eğlenceli hikayesi anlatılıyor.
Eğlenceli bir hikayeyi konu olan filmde Joe Dirt, ismindeki genç adam mutlu bir hayat sürdürürken birden kendisini geçmişe ışınlanmış olarak bulur. Joe Dirt, ışınlandığı yıldan bir an önce çıkıp geldiği zamana dönmek için elinden geleni yapacaktır. Bu yolcukta Joe’yi bir birinden komik ve eğlenceli maceralar beklemektedir.
Geçmişin Peşinde – Joe Dirt 2: Beautiful Loser filminin konusu,Mutlu bir adam olan Joe Dirt, kendini bir anda geçmişe ışınlanmış olarak bulur. Bir an önce yaşadığı döneme dönmek isteyen Joe’nun eğlenceli hikayesi anlatılıyor.
Hayatında ailesiyle mutlu bir yaşam geçiren Joe bir gün kendini geçmiş zaman ışınlanmış olarak bulur. Geçmişten günümüze dönmek gireceği macerayı Geçmişin Peşinde filminde izleyeceğiz. Filmgo Geçmişin Peşinde izleyecek olanlara iyi seyirler diler.
http://www.filmizlehdfull.org/ekibi olarak tüm Geçmişin Peşinde izleyicilerine iyi seyirler dileriz..

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Geçmişin Peşinde Joe Dirt 2Beautiful Loser Film HD İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir önceki yazımız olan Ninja Immovable Heart FilmHD İzle başlıklı makalemizde Ninja Immovable Heart 2014 İzle 4k full mobil izle, Ninja Immovable Heart 2014 İzle Film Full 1080p izle ve Ninja Immovable Heart 2014 İzle Film Full HD İzle hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Filmler

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Google Haberler Haberler