Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 4.1/10

Yorum yapılmamış

769 views

Fantastik Dörtlü The Fantastic Four Film Full HD İzle
1080p

Reed Richards (Miles Teller) bilim ve araştırma meraklısı bir gençtir. Küçüklüğünden beri evinin garajında kendi çapında çalışmalar yapmakta ve icatlaryapmaktadır.
En büyük icadı ise bir tür ışınlanma makinesidir. Bu icadıyla , bir bilim fuarında Baxter Enstitüsü dekanı Dr. Franklin Storm’un ilgisini çeker ve enstitüye alınır.
hd film izle Bir gece, bu icadını kendisinin yanı sıra arkadaşı Ben Grimm, Dr. Storm’un oğlu Johnny Storm ve bir diğer öğrenci Victor ile denemeye karar verir. film izle Fakat büyük bir patlama gerçekleşir ve 4 gençle beraber o esnada yakınlarda bulunan Sue ciddi şekilde yaralanır. Victor ortadan yok olur.
Kahramanlarımızın başlangıcını konu alan bu 2015 yapımı filmde Alev Çocuk Taş Adam ve Storm'un hayatlarının başlangıcına gideceğiz. İzleyiciler bu sefer kendilerini uzun soluklu bir maceranın içinde bulacaklardır.
Fantastik Dörtlü Gümüş Sörfçü'nün Yükselişi filminden sonra uzun bir ara veren yönetmen Josh Trank bu filmiyle vizyone hızlı bir giriş yapmıştır.

Fantastik Dörtlü filminin konusunda kahramanlarımızın başlarına bir uzay araştırması sonucunda kozmik ışınlara maruz kalmalarıdır ve genelde uzaydan veya başka boyutlardan gelen tehlikelere karşı dünyayı korumaktadırlar.
Efsane geri dönüyor… Macera başlıyor… Fantastik Dörtlü efsanesi yeniden, yepyeni serüven ve maceralarından oluşacak olan yapımın yönetmenliğini ise Josh Trank adlı usta yönetmen yapıyor, senaryo ise kalemi güçlü Jeremy Slater’in elinden çıkma. Marvel filmlerinden bunu beklemiyoruz. İMDB puanı 4.1 olan film Fantastik Dörtlü 3 full izleyicileri tarafından pek beğenilmeyen bir filmdir.

Geride bıraktığımız günlerde yeni afişi ile görücüye çıkan yeni Fantastik Dörtlü ekibi, her ne kadar şe ana dek yüzünü gösterme konusunda biraz çekingen davranmasa dahi, ekibin üyesi olan namı diğer ağır topu Ben Grimm, nam-ı diğer The Thing’ın yüzünü görme şerefine bir türlü nail olamamıştık.

Sitemizden 720p seçeneğiyle Fantastik Dörtlü hd izleyebilirsiniz. Sitemizdeki tüm Fantastik Dörtlü izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

Benzer Filmler

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Haberler Haberler