Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 6.1/10

1 Yorum

1.355 views

Exodus: Tanrılar ve Krallar Film Full HD İzle
1080p

Exodus: Tanrılar ve Krallar Film Full HD İzle
Musa ve Ramses, Mısır kralı ailede beraber büyürler. Aralarında kan bağı olmasa da birbirlerine oldukça yakın iki kardeş gibidirler. Ramses nihayetinde firavun olur ve Musa’yı da en güvendiği danışmanı ve komutanı yapar. Fakat Ramses, küçükken bir nehrin yanında bulunan Musa’nın, İbrani olduğunu öğrendiğinde kardeşini çölde ölüme terk edecektir. Musa ise piramitlerin yapımında köle olarak çalışmaya zorlanan İbranilerin sesi olmuştur. Bir gün rüyasında tanrının kendisiyle konuştuğunu ve İbranileri özgürleştirmek için ayağa kalkması gerektiğini görür. Böylece 600.000 köle ile beraber kırk yıl devam edecek uzun bir yolculuğa çıkar. Amaçları ise ‘vaadedilen topraklara’ gitmektir.
Musa ve Ramses, Mısır kralı ailede beraber büyürler. Aralarında kan bağı olmasa da birbirlerine oldukça yakın iki kardeş gibidirler. Ramses nihayetinde firavun olur ve Musa’yı da en güvendiği danışmanı ve komutanı yapar. Fakat Ramses, küçükken bir nehrin yanında bulunan Musa’nın, İbrani olduğunu öğrendiğinde kardeşini çölde ölüme terk edecektir. Musa ise piramitlerin yapımında köle olarak çalışmaya zorlanan İbranilerin sesi olmuştur. Bir gün rüyasında tanrının kendisiyle konuştuğunu ve İbranileri özgürleştirmek için ayağa kalkması gerektiğini görür. Böylece 600.000 köle ile beraber kırk yıl devam edecek uzun bir yolculuğa çıkar. Amaçları ise ‘vaadedilen topraklara’ gitmektir. Musa ve Ramses, Mısır kralı ailede beraber büyürler. Aralarında kan bağı olmasa da birbirlerine oldukça yakın iki kardeş gibidirler. Ramses nihayetinde firavun olur ve Musa’yı da en güvendiği danışmanı ve komutanı yapar. Fakat Ramses, küçükken bir nehrin yanında bulunan Musa’nın, İbrani olduğunu öğrendiğinde kardeşini çölde ölüme terk edecektir. Musa ise piramitlerin yapımında köle olarak çalışmaya zorlanan İbranilerin sesi olmuştur. Bir gün rüyasında tanrının kendisiyle konuştuğunu ve İbranileri özgürleştirmek için ayağa kalkması gerektiğini görür. Böylece 600.000 köle ile beraber kırk yıl devam edecek uzun bir yolculuğa çıkar. Amaçları ise ‘vaadedilen topraklara’ gitmektir.
http://www.filmizlehdfull.org/
Sitemizden 720p seçeneğiyle Exodus: Tanrılar ve Krallar hd izleyebilirsiniz. Sitemizdeki tüm Exodus: Tanrılar ve Krallar izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...

Bir önceki yazımız olan Demir Yumruklu Adam 2 Film FullHD İzle başlıklı makalemizde Demir Yumruklu Adam 2 Film FullHD İzle, Demir Yumruklu Adam 2 | — Türkçe Altyazılı 4k full mobil izle ve Demir Yumruklu Adam 2 | — Türkçe Altyazılı Film Full 1080p izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Filmler

1 yorum yapılmış "Exodus: Tanrılar ve Krallar Film Full HD İzle"
 1. halime 24 Şubat 2016, 10:37

  filim çok güzel izlemenizi tavsiye ederim.

  GD Star Rating
  loading...
  GD Star Rating
  loading...

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Google Haberler Haberler