Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 5.4/10

Yorum yapılmamış

1.008 views

Efsane Dörtlü 3 Film FullHDİzle
1080p

Efsane Dörtlü 3 Film FullHDİzle
Film 6. polis kuvvetleriyle, kraliyet özel polislerinin arasındaki suçlu yakalama olaylarını anlatıyor.. Peşlerine düştükleri suçlular para basımında kullanılan kalıbı elinden çıkarmak için uğraşmaktadırlar fakat her iki polis teşkilatı da tüm suçluları yakalama mücadelesi içine girmişlerdir.
Serinin son filmi olan Efsane Dörtlü 3 Son Savaş 2014 yılında vizyona girmiş ve 106 dakika boyunca dövüş sahneleri ve aksiyon devamlılığını korumuştur. Filmin konusu hakkında bilgi bulunmadığından sizlerle paylaşamıyorum fakat izleyen arkadaşların değerli yorumlarını bekliyor olacağız. Genel anlamda İmparatorluk savaşlarını anlatan filmde suikastlar ve komplolar eksik olmuyor.
Serinin son filmi olan Efsane Dörtlü 3 Son Savaş 2014 yılında vizyona girmiş ve 106 dakika boyunca dövüş sahneleri ve aksiyon devamlılığını korumuştur. Filmin konusu hakkında bilgi bulunmadığından sizlerle paylaşamıyorum fakat izleyen arkadaşların değerli yorumlarını bekliyor olacağız. Genel anlamda İmparatorluk savaşlarını anlatan filmde suikastlar ve komplolar eksik olmuyor. Efsane Dörtlü 3 Film Full HD İzle
Hongkong yapımı olan Efsane Dörtlü 3 Türkçe Altyazılı işle (Si da ming bu 3) filmi Gordon Chan imzalı bir filmdir. Başarılı yönetmen Gordon Chan serinin üçüncü filmini daha fazla dövüş sahneleri ekleyerek geliştirmiş. Eski krallık savaşlarını anlatan, komploların ve savaşların hiç bitmediği bir dünyada yaşayan yetenekli dört kişi anlatılıyor. Filmin dev kadrosu Yifei Liu , Collin Chou , Anthony Wong Chau-sang , Ronald Cheng , Chao Deng isimlerinden oluşuyor. Aksiyon konulu film imdb’den 8.0 gibi idare eder bir puan aldı. Efsane dörtlü son derece beğenilmiş olacak ki 3 filmi de beyaz perdeye taşınmış. Uzak doğu dövüş sahnelerini resim efektlerle birleştiren bir yapım olarak aksiyon severlerin beğenisini toplayacak bir film.Hongkong yapımı olan Efsane Dörtlü 3 Türkçe Altyazılı işle (Si da ming bu 3) filmi Gordon Chan imzalı bir filmdir. Başarılı yönetmen Gordon Chan serinin üçüncü filmini daha fazla dövüş sahneleri ekleyerek geliştirmiş. Eski krallık savaşlarını anlatan, komploların ve savaşların hiç bitmediği bir dünyada yaşayan yetenekli dört kişi anlatılıyor. Filmin dev kadrosu Yifei Liu , Collin Chou , Anthony Wong Chau-sang , Ronald Cheng , Chao Deng isimlerinden oluşuyor. Aksiyon konulu film imdb’den 8.0 gibi idare eder bir puan aldı. Efsane dörtlü son derece beğenilmiş olacak ki 3 filmi de beyaz perdeye taşınmış. Uzak doğu dövüş sahnelerini resim efektlerle birleştiren bir yapım olarak aksiyon severlerin beğenisini toplayacak bir film.Efsane Dörtlü 3 Film Full HD İzle
Hongkong yapımı olan Efsane Dörtlü 3 Türkçe Altyazılı işle (Si da ming bu 3) filmi Gordon Chan imzalı bir filmdir. Başarılı yönetmen Gordon Chan serinin üçüncü filmini daha fazla dövüş sahneleri ekleyerek geliştirmiş. Eski krallık savaşlarını anlatan, komploların ve savaşların hiç bitmediği bir dünyada yaşayan yetenekli dört kişi anlatılıyor. Filmin dev kadrosu Yifei Liu , Collin Chou , Anthony Wong Chau-sang , Ronald Cheng , Chao Deng isimlerinden oluşuyor. Aksiyon konulu film imdb’den 8.0 gibi idare eder bir puan aldı. Efsane dörtlü son derece beğenilmiş olacak ki 3 filmi de beyaz perdeye taşınmış. Uzak doğu dövüş sahnelerini resim efektlerle birleştiren bir yapım olarak aksiyon severlerin beğenisini toplayacak bir film.Hongkong yapımı olan Efsane Dörtlü 3 Türkçe Altyazılı işle (Si da ming bu 3) filmi Gordon Chan imzalı bir filmdir.
http://www.filmizlehdfull.org/ ekibi olarak tüm Efsane Dörtlü 3 izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
Serinin diğer filmlerini sitemizden bulabilirsiniz.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Efsane Dörtlü 3 Film FullHDİzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir önceki yazımız olan Deadpool 2016 başlıklı makalemizde Deadpool 2016 4k full mobil izle, Deadpool 2016 Film Full 1080p izle ve Deadpool 2016 Film Full HD İzle hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Filmler

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Google Haberler Haberler