Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 9/10

Yorum yapılmamış

1.250 views

Dar Elbise 2016 Full HD izle
1080p

Dar Elbise 2016 Full HD izle

Lisa başarılı ve adından söz ettirmeyi başarmış bir moda tasarımcısıdır, yaşının genç olması azmi ve çabasının üstüne gül dikerken Fransa’nın başkentinde yaşamaktadır. Dar Elbise izle gerek senaryosu ile gerekse kurgunun gerçekçiliğinin ön plana çıkmasıyla adından bir hayli söz ettirecek gibi görünürken geriye kalan olay örgüsünü şöyle aktarabiliriz. Helin’de aynı mesleği icra eden ve Türkiye’de kendi çapında bir çizgisi olan başarılı iş kadınıdır. Lisa ile bağlantı kurarlarken onun çok önemli bir defile için hazırlık yaptığını öğrenecektir ve bir tavsiyede bulunur. Paris şehrinde yaşayan bayanlardan daha güzel ve bu temaya uyumlu kızların olduğunu eğer İstanbul’da düzenlerse daha başarılı olabileceğini ifade eder, bunu uygun bulan baş karakterimiz ülkemize gelir, her şey planlanır ve organizasyon mükemmel bir hal alır, henüz bir kaç gün kala provalarda bitmişken mankenlerden 1-2 tanesinin ailesinin çıkardığı problemler sonucunda her şey alt üst olacak ve ortaya elzem durumlar çıkacaktır. Dar Elbise Hd izle 720p kalitesinde sizlerle olacakken çok büyük bir ihtimalle perdelere çıktığı günün hemen sonrasında sinema çekimi seyret olarak ilk yayına girecektir.

Yönetmenliğini Hiner Saleem gibi çok tecrübeli bir kimliğin yapmasıyla arkasına aldığı finans desteğini veren İFP prodüksiyon şirketi son günlerde eser hakkında bir kaç açıklama yaptı. Bu satırlardan bir kaç önemli olanını sizlere aktaralım. “Çekimler bitti, şimdi reklam ajansımızla kuracağımız iletişim sonrasında bir toplantı ayarlanıp bütçe görüşmeleri ile hangi kanallarda bunu gerçekleştireceğimiz kaldı. Yakında Tuba Büyüküstün başta olmak üzere aktör kadrosunun posterli fotoğrafları yayınlanacak. Hemen sonrasında ise fragman sizlerle olacak” dendi. Gala gecesi konusunda fikir ayrılığı yaşanırken Fransa’da bunun gerçekleştirilmesi halinde hem büyük ses getireceği hemde ilk defa bir ilki gerçekleştirerek yerli bir filmin yabancı ülkede kutlamasının yapıldığı gösterilecektir. Senarist bilgisi hakkında net bir şey aktarılmazken 2016 yılının Mayıs ayı içerisinde çok büyük bir ihtimalle vizyona girmesi beklenen Dar Elbise Full izle bölümlenmiş halinde interneti yavaş olan kullanıcılarımıza sunulurken tek bir parça halinde olarak ayrı bir şekilde çıkacaktır. Yorumlarınızın kıymetini bildiğimizden dolayı herhangi bir kırıcı ya da kötü söz içermeyen hepsini onaylayacağımızı bilmenizi isteriz. http://www.filmizlehdfull.orgDar Elbise seyret için keyifli bir seyir dileriz.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Dar Elbise 2016 Full HD izle, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir önceki yazımız olan Temel ile Dursun İstanbul’da 2016 Full HD izle başlıklı makalemizde Film Full 1080p mobil izle indir, Film Full mobil izle seyret ve Film Full mobil izle seyret indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Filmler

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Haberler Haberler