Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 5.4/10

Yorum yapılmamış

790 views

Daha İyi Bir Dünya – The World Made Straight Film Full HD İzle
1080p

Gerçek bir hikayeden beyaz perdeye aktarılan genç bir adam, onun küfürbaz babası ve komşuları arasında geçen dram türünde ki hikaye. Bu üç kişinin geçmişi hiç te beyazlar için de değil aksine karanlık bir geçmişleri vardır. Karanlık geçmişleri olan üç adamın etrafında gelişen olayların anlatıldığı yapım birbirlerini tanıma çabası içerisinde olan bu insanların karanlık geçmişlerini açığa vurmasıyla gelişecek olaylar anlatılmaktadır.
The World Made Straight orjinal adı ile bilinen Daha İyi Bir Dünya Türkçe Dublaj izle en yeni filmleri sunmaya devam ediyoruz. Daha İyi Bir Dünya filmi full izle konusunda; İnsanlığın dünyaya ilk geldiği zamandan bu yana her zaman dünyayı değiştirmek istemiş, bazıları kötü yönde bazıları ise iyi yönde bu planlarını gerçekleştirmek istemiştir. Bir anlamda insanlar bütün Dünya’nın kendileri gibi yaşamalarını istemektedir. Lakin bazı insanlar vardır ki kendi Dünya’larının değiştirmeleri yeterli. En çok istedikleri tek şey kendi hayatlarının daha iyi olmasıdır. Daha İyi Bir Dünya / The World Made Straight filmin ise üç kişinin kendi hayatlarını ve peşlerini bırakmayan geçmişlerini düzeltme istekleri anlatmaktadır. Üç adamın karanlık geçmişleri gün yüzüne çıkacaktır ve bu olayı birbirlerine yapmaktadır.
http://www.filmizlehdfull.org/ ekibi olarak tüm The World Made Straight izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...

Bir önceki yazımız olan Spiderman 3 – Örümcek Adam 3- 2017 Türkçe Dublaj HD izle başlıklı makalemizde Örümcek Adam 3, Örümcek Adam 3 1080p izle ve Örümcek Adam 3 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Filmler

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Haberler Haberler