Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 7.9/10

3 yorum

12.438 views

Avatar Film 3d 1080p Türkçe Dublaj izle
1080p

Avatar Film 3d 1080p Türkçe Dublaj izle

Avatar 2009 yapımı bilim kurgu filmi.  Yarı-felçli bir savaş gazisi olan Jake Sully, kendilerine has dilleri ve kültürü olan, barış ve doğa ile kuşatılmış bir çevrede yaşayan Na’vi halkının arasına gönderilir. Askeri bir şirket uzaktaki bu evreni ve barındırdığı kaynakları gözlemlemek için AVATAR isminde bir program ortaya çıkarılır. Bu program sayesinde insanlar genetik mühendislik sonucu yarı insan yarı Na’vi haline getirilir ve misyoner niteliğinde Pandora’ya ulaştırılır. Botanist Dr Grace Augustine (Sigourney Weaver) ile programa hendi isteği dahil olmuş Jake’in vücutlarının Avatar’I yaratılacak ve bu sayede Jake’e de felç olmuş vücudunu diğer bir formda kullanma şansı verilmiş olacaktır. Na’vi halkından Prenses Neytiri ile tanışan Jake, kendisini Pandora’ya gönderen tehlikeden bu halkı desteklerken bulur. Tanıdık olmadığımız bu yeni dünyaya Jake Sully adlı , tekerlekli sandalyeye mecbur olan bir gazinin gözünden bakıyoruz. İşlevlerini yitiren vücuduna rağmen içinde hala mücadeleci bir ruh barındıran Jake, dünyanın enerji krizini çözmeye yetecek kaynakları olan ve bu kaynakları araştırmak için bir birliğin çalıştığı Pandora adlı evrene ışık yılı yolculuğu yaparak asker olarak götürülür. Pandora’daki atmosfer zehirli olduğu için Avatar isimli program oluşturulur; bu programa göre insan “operatörleri”nin bilinçleri avatar isimli uzaktan kontrol edilebilen ve öldürücü etkisi olan hava koşullarında yaşam sürdürebilmeyi sağlayan biyolojik bedene bağlanır. Bu avatarlar insan DNA’sı ile Pandora’nın yerel halkı Na’vilerin genlerinin birleştirilmesiyle oluşur. Jake kendi avatarında yeniden doğduğu halde yürüme yetisini de geri kazanır. Gezegendeki değerli enerji kaynaklarını elde etmelerine mani olarak görülen Na’vi halkının arasına sızmakla görevlendirilir. Fakat güzel bir dişi Na’vi olan Neytiri, Jake’in hayatını kurtarır ve bu her şeyi değiştirir. Neytiri’nin kabilesi tarafından kabul edilen Jake, onlardan biri olmayı tabii kaldığı bir çok test ve macera sonrasında öğrenir. Jake ve gönülsüz eğitmeni Neytiri arasındaki ilişki zamanla derinleşir ve böylece Na’vi halkna sayı duymayı, sonunda da onlar safhında yer almayı tercih eder. Yerli Na’vi halkına destansı ve evrenin kaderini belirleyecek bir savaşta liderlik edecek ve böylece kabul görmesini sağlayacak son sınavı da verip veremeyeceği belirlenecektir.
http://www.filmizlehdfull.org/
Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleriyle Avatar hd izleyebilirsiniz. Sitemizdeki tüm Avatar izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...

Bir önceki yazımız olan Sürgün Outcast Film Full HD İzle başlıklı makalemizde Sürgün Outcast | — 4k full mobil izle, Sürgün Outcast | — Film Full 1080p izle ve Sürgün Outcast | — Film Full HD İzle hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Filmler

3 yorum bulunmaktadır: "Avatar Film 3d 1080p Türkçe Dublaj izle"
 1. Selenay 06 Ocak 2017, 00:39

  Filim çok güzeldi tşkler.

  GD Star Rating
  loading...
  GD Star Rating
  loading...
 2. ayla 08 Ocak 2017, 12:42

  çok güzel filim olmuş tşkler.

  GD Star Rating
  loading...
  GD Star Rating
  loading...
 3. sanem 10 Ocak 2017, 11:32

  çok güzel film tşkler admin.

  GD Star Rating
  loading...
  GD Star Rating
  loading...

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Google Haberler Haberler