Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 6.3/10

Yorum yapılmamış

771 views

Aurora Teagarden Film Full HD İzle
720p

Aurora Teagarden Film Full HD İzle

Yakın bir arkadaşının ölümüyle sarsılan Aurorora, bu arkadaşının ani ölümünün nedenini detaylarıyla araştırmak ister. Bunun için bu ölümün arkasındaki sırrı çözmek için kolları sıvayacak olan Aurora, pek çok gizem dolu şey öğrenecektir..
Aurora Teagarden filminin konusu, Aurora, yakın bir arkadaşının beklenmedik ölümünün ardındaki sır perdesini aralamak üzere kolları sıvar.
Aurora gizemli cinayetleri çözmeyi kendisine hobi edinmiş bir kütüphane çalışanıdır. Kurdukları Gerçek Cinayetler Kulübü'nde belirli zamanlarda bir araya gelerek eski cinayet davalarını çözemeye çalışırlar.
Kulüp üyelerinden birinin öldürülmesinin ardından Aurora cinayetlerin bir kitapta yazan cinayetlerle aynı şekilde işlendiğini keşfeder ve olayları çözmeye çalışır.
Aurora Teagarden Mystery: A Bone to Pick full izle 0.0 puanı almıştır. Yönetmenliğini Martin Wood gerçekleştirmiş olduğu Aurora Teagarden Mystery: A Bone to Pick filmini film full hd izleyebilirsiniz. Filmin senaryosunu Teena Booth yazmış olup Lexa Doig, Candace Cameron Bure, Daniel Bacon, Miranda Frigon, Stephen Huszar isimleri kadroda yer almaktadır. Aurora Teagarden Mystery: A Bone to Pick konusu; Aurora, yakın tek arkadaşının beklemediğiniz ölümünün ardındaki sır perdesini aralamak üzere kolları sıvar.Martin Wood’un yönetmen koltuğunda yaptığı filmin başrollerinde Daniel Bacon,Peter Benson ve efsanevi ‘Full House’ dizisiyle akıllara kazınan Candace Cameron Bure oyun alıyor…

Sitemizden 720p -1080p seçeneğiyle Aurora Teagarden hd izleyebilirsiniz. Sitemizdeki tüm Aurora Teagarden izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

Benzer Filmler

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Haberler Haberler