Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 8/10

Yorum yapılmamış

1.159 views

Aşk Nerede Film Full HD İzle
1080p

Aşk Nerede Film Full HD İzle

Bir yanda evlenme zamanı gelmiş ve evde kalmayla yüz yüze kalmış bir kadın , diğer yanda bütün gün direksiyon başında çalışan ve bekar bir taksi şoförü. Evlenme vakti gelen genç kadın bir eş beğenmemekte ve kendi tabiriyle hayatının doğru erkeği olan kariyerli , yakışıklı ve zengin koca adayını aramaktadır. Fakat bu istediği özelliklerin bir kısmını bulunduran yakışıklı taksi şoförüyle tanışmasıyla hayatı değişir.
Hem Romantik Hem Komedi Yüklü Bir Film
Yönetmenliğini Semra Öğün’ün yaptığı ‘Aşk Nerede’ sinema filmi 25 Eylül 2015’de vizyona girecek önemli romantik komedi filmleri arasındadır. Filmin başrollerinde Ayça Erturan ve Faik Ergin bulunuyor. Ayrıca oyuncu kadrosunda; Eylül Öztürk, Oya Aydoğan, Kadir Çöpdemir, Selahattin Taşdöğen, gibi birbirinden ünlü isimler bulunuyor.

Sen Çok İstersin Fakat Kısmetinden Ötesini Bulamazsın
Aşk Nerede filmi imkânsız bir aşkı konu alıyor. Genç güzel ve farklı çevrelerde yetişmiş kariyer sahibi bir iş kadını ile bir taksi şoförünün arasında başlayan aşkı anlatan filmde romantizm ve komedi bir arada işlenmektedir. Film boyunca evlenmek isteyen fakat bir türlü gerçek aşkı bulamayan bir kadının evlilik kriterlerini ve evleneceği adamın nasıl olacağı işlenmektedir. Zengin, kariyer sahibi, son derece yakışıklı ve kuvvetli bir erkek imajı ararken bu isteklerinin dışında birine aşık olması ile başlayan bu süreç seyircisine bol kahkaha ve romantizm vaat ediyor.

Antalya Bütün Güzelliği İle Beyazperdede
Çekimleri Antalya’da gerçekleşen Aşk Nerede filmi şehrin doğal güzelliklerini ve tarihi dokusunu da yansıtmaktadır. Ayrıca filmde Sezen Aksu’nun birbirinden güzel parçalarından oluşan bir seçki de sinemaseverler ile buluşuyor.Bir yanda evlenme zamanı gelmiş ve evde kalmayla yüz yüze kalmış bir kadın , diğer yanda bütün gün direksiyon başında çalışan ve bekar bir taksi şoförü. Evlenme vakti gelen genç kadın bir eş beğenmemekte ve kendi tabiriyle hayatının doğru erkeği olan kariyerli , yakışıklı ve zengin koca adayını aramaktadır. Fakat bu istediği özelliklerin bir kısmını bulunduran yakışıklı taksi şoförüyle tanışmasıyla hayatı değişir.

Aşk Nerede filmini filmizlehdfull.org kalitesiyle izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Aşk Nerede Film Full HD İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir önceki yazımız olan Kaptan Amerika 3 iç Savaş Film Full HD İzle başlıklı makalemizde Kaptan Amerika 3 iç Savaş Film 1080p Full HD İzle, Kaptan Amerika 3 iç Savaş Film Full 1080p HD İzle ve Kaptan Amerika 3 iç Savaş Film Full 4k HD İzle hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Filmler

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Haberler Haberler