Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 6.0/10

Yorum yapılmamış

878 views

Anestezi Film Full HD İzle
1080p

Anestezi Film Full HD İzle

Gerçekleşen bir trajik olaylar sonucunda hayatları kesişen bir grup insanın hikayesinde…Kolombiya üniversitesinde felsefe profesörü olarak görev yapan birinin başına gelen olaylarda gerilim dolu anlar yaşanmasına neden olacaktır.
Clay (Hayden Christensen), geçirmiş olduğu açık kalp ameliyatı esnasında “anestezik fakındalık” adı verilen sıkıntıyı yaşamaktadır. Yani yaşadıklarının tamamen farkında olacak şekilde uyanıktır, operasyonu tüm acısıyla hissetmektedir fakat yine de anestezinin etkisiyle vücudu hiçbir şeye tepki gösteremeyecek şekilde paralize olduğundan dolayı ameliyat ekibinin bundan haberi olmamaktadır. Clay’in eşi Sam (Jessica Alba), ameliyat esnasında hayati kararlar vermek zorunda kalırken, diğer bir yandan Clay’de kendi zihni içinde tekinsiz bir yolculuğa çıkmaktadır. Sitemizden 720p seçeneği ile Anestezi HD izleyebilirsiniz.
Clay (Hayden Christensen), geçirmiş olduğu açık kalp ameliyatı esnasında “anestezik fakındalık” adı verilen sıkıntıyı yaşamaktadır. Yani yaşadıklarının tamamen farkında olacak şekilde uyanıktır, operasyonu tüm acısıyla hissetmektedir fakat yine de anestezinin etkisiyle vücudu hiçbir şeye tepki gösteremeyecek şekilde paralize olduğundan dolayı ameliyat ekibinin bundan haberi olmamaktadır. Clay’in eşi Sam (Jessica Alba), ameliyat esnasında hayati kararlar vermek zorunda kalırken, diğer bir yandan Clay’de kendi zihni içinde tekinsiz bir yolculuğa çıkmaktadır. Sitemizden 720p seçeneği ile Anestezi HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Awake film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
http://www.filmizlehdfull.org/ekibi olarak tüm Anestezi izleyicilerine iyi seyirler dileriz..

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...

Bir önceki yazımız olan Jarhead 3: The Siege Film HD İzle başlıklı makalemizde Jarhead 3: The Siege 2016 İzle 4k full mobil izle, Jarhead 3: The Siege 2016 İzle Film Full 1080p izle ve Jarhead 3: The Siege 2016 İzle Film Full HD İzle hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Filmler

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Google Haberler Haberler