Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 8/10

Yorum yapılmamış

1.133 views

Adana İşi Film HD izle
1080p

Adana İşi Film HD izle
Adana İşi izle hd full tek parça komedi filmini ipad tablet direk seyret.90’lı yıllarda Adana’da gerçekleştirilmiş bir banka soygunundan esinlenerek hazırlanan film; dürüst, çalışkan, iyiliksever ve bir o kadar da saf iki Adanalı kafadarın maddi zorluklar içinde geçen yaşamlarından kurtulma çabasını konu alıyor. Tesisatçılık yapan Maksut ve Şimşek, yılbaşı gecesi bankadaki su tesisatını tamir için görevlendirilmişlerdir. Yaptıkları hamle sonunda yanlışlıkla banka kasa dairesinin duvarını yıkarlar ve banka kasasında duran paralarla baş başa kalırlar. Bu paranın onları fakirlikten kurtarması için Allah tarafından gönderildiğine inansalar da, para onlara beladan başka bir şey getirmez.
adana İşi filmi, 13 hafta süren uzun bir ön hazırlığın ardından çekimlere başladı. Yönetmenliğini Ali Adnan Özgür’ün yaptığı komedi türündeki film vizyona girecek. Murat Akkoyunlu, güzel oyuncu Ceyda Ateş, Melih Selçuk ve Serdal Genç’in baş rollerini paylaştıkları film, Adana’da tesisat işleri yapan Maksut ve Şimşek adlı iki arkadaşın hikayesini konu alıyor. Yılbaşı gecesinde bankanın yanında bulunan binada sorun yaratan su tesisatını onarmak için görevlendirilen iki arkadaş öyle bir iş yaparlar ki, bankanın kasa dairesi duvarı yıkılır. İki arkadaş yanlışlıkla kırdıkları bu duvarın ardında paralarla baş başa kalmışlardır. Hayatlarını kıt kanaat geçindiren iki arkadaş fakirlikten kurtulduklarını düşünseler de bu paralar onların başına oldukça iş açacaktır.
1990’lı senelerde Adana’da yaşanmış olan gerçek bir hikayeden uyarlanan senaryonun yönetmen koltuğunda Ali Adnan Özgür yer alıyor. Yapımcılığını ise Bilal Kalyoncu’nun üstlendiği Adana İşi izlerken gülmekten kendinizi alamayacaksınız.
Adana’da kendi hallerinde, saf, iyiliksever, çalışkan ve dürüst olan iki Adanalı arkadaş hayatlarını zorluklar içinde idame ettirmektedirler. Ancak bankada yaşanan olayın ardından Allah’ın kendilerine bu parayı gönderdiğine inanırlar ama bu paralar onları farklı bir maceraya sürükleyecektir.
Kültür Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü desteğini de alan Adana İşi izleyicisi için yapılan filmin çekimleri Adana’da gerçekleştirildi.
http://www.filmizlehdfull.org/
iyi seyirler diler.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Adana İşi Film HD izle, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir önceki yazımız olan Spiderman 3 – Örümcek Adam 3- 2017 Türkçe Dublaj HD izle başlıklı makalemizde Örümcek Adam 3, Örümcek Adam 3 1080p izle ve Örümcek Adam 3 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Filmler

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Haberler Haberler