Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 7.1/10

Yorum yapılmamış

1.392 views

Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 1 Film Full hd izle
720p

Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 1 Film Full hd izle
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 1 2014 yapımı aksiyon macera filmi. Katniss Everdeen, evi 12. Bölge’nin tümüyle yıkıldığını öğrendiğinde neler olup bittiğini görebilmek için oraya geri gider. Gördüğü manzara ise tam olarak dehşet vericidir. Kazananların kaldıkları evler haricinde her şey harabeye dönmüş, insanlar artık yeraltında yaşamaya başlamış ve hükümetin ölümcül politikasının karşısında yaşamak için mücadele etmeye başlamışlardır. Nükleer silahların bile söz konusu olduğu bu atmosferde, Katniss gerçekten de protesto hareketinin yüzü olmaya başlar ve bu sorumluluğu bir türlü kabullenemez. Yükselen bu isyan dalgasının içerisinde yer alamamasının sebeplerinden en önemlisi de Peeta’nın yaşamının tehlikede olmasıdır.
http://www.filmizlehdfull.org/
Sitemizden 720p seçeneğiyle Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 1 hd izleyebilirsiniz. Sitemizdeki tüm Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 1 izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 1 Film Full hd izle, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir önceki yazımız olan Atlantik Savaşı Atlantic Rim 3D İzle başlıklı makalemizde Atlantik Savaşı Atlantic Rim 2013 3D İzle 4k full mobil izle, Atlantik Savaşı Atlantic Rim 2013 3D İzle Film Full 1080p izle ve Atlantik Savaşı Atlantic Rim 2013 3D İzle Film Full HD İzle hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Filmler

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Full HD Film izle

Full HD film izleFilmizle hdfull.org Autosurf Google
( I Love love Google )

Google Google Google Google Haberler Haberler