Şifremi Unuttum

  Başarılı bir bilim adamı olan aynı zamanda askeriyede binbaşı olan Rober Neville insanlığı yok edeceğini ve önüne geçilemez bir virüs ona bulaşmamıştır.Virüs çok kısa zamanda bütün dünyaya yayılarak çoğu insanın ölümüne yol açmıştır.Weville New York’ta hayatta kalmayı başaran tek insan olmuştur.Nevillenin durumu çok zordur belkide dünya üzerinde yaşayan tek insan o olabilir.Üç yıl boyunca radyo yayını yaparak ve şehirde dolaşarak insan aramaktadır.Herhangi bir canlıya rastlayamayan Neville aslında yalnız değildir ve her hareketi izlenmektedir. Salgından sağ kurtulan eski insan-yeni mutantlar Neville’in ölümcül bir hataya düşmesini beklemektedirler.

  GD Star Rating
  loading...
  GD Star Rating
  loading...
  Ben Efsaneyim Filmini Tek Parça İzle, 9.0 out of 10 based on 1 rating

  Bir önceki yazımız olan Sherlock Holmes Filmini Full Hd izle başlıklı makalemizde Sherlock Holmes filmini izle, Sherlock Holmes full hd izle ve Sherlock Holmes full izle hakkında bilgiler verilmektedir.


1 Yorum

Ben Efsaneyim Filmini Tek Parça İzle

Başarılı bir bilim adamı olan aynı zamanda askeriyede binbaşı olan Rober Neville insanlığı yok edeceğini ve önüne geçilemez bir virüs ona bulaşmamıştır.Virüs çok kısa zamanda bütün dünyaya yayılarak çoğu insanın ölümüne yol açmıştır.Weville New York'ta hayatta kalmayı başaran tek insan olmuştur.Nevillenin durumu çok zordur belkide dünya üzerinde yaşayan tek insan o olabilir.Üç yıl boyunca radyo yayını yaparak ve şehirde dolaşarak insan aramaktadır.Herhangi bir canlıya rastlayamayan Neville aslında yalnız değildir ve her hareketi izlenmektedir. Salgından sağ kurtulan eski insan-yeni mutantlar Neville'in ölümcül bir hataya düşmesini beklemektedirler.

Benzer Filmler

1 yorum yapılmış "Ben Efsaneyim Filmini Tek Parça İzle"
 1. ahmet 25 Haziran 2013, 04:28

  teşekkürler çok güzel.

  GD Star Rating
  loading...
  GD Star Rating
  loading...

Yorum Yap


Full HD film izle